​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
نازیلا با وسوسه های شیطانی مرا در غیاب شوهرش به خانه اش می برد

پسر جوان، ٢٢ساله است؛ ولی چهره‌اش چیز دیگری می‌گوید. گونه‌های تکیده و چشمان بی‌فروغش، رازهایی را پشت خود پنهان کرده‌اند؛ رازهایی از روزهایی که آرام‌آرام از آدم‌ها دور شد و هرروز که می‌گذشت، بیشتر در باتلاق دانم‌ کاری‌ هایش غرق می‌شد.

آمار فروش نفت ایران کاملا محرمانه است!

آمار فروش نفت ایران به طور کلی محرمانه است، در نتیجه ما هیچ آماری از فروش نفت ایران نه در داخل کشور و نه در منابع خارجی نداریم. برخی گمانه‌زنی‌ها می‌شود که صحت هیچ یک از آنها را نمی‌توان به طور کامل تایید یا تکذیب کرد. 

داستان و بازیگران سریال ترکی تو درم را بزن (عشق مشروط) + بیوگرافی و تصاویر بازیگران تو در بزن عشق مشروط ترکیه

خلاصه داستان و بازیگران  سریال ترکی تو در بزن (عشق مشروط) + بیوگرافی و تصاویر بازیگران تو در بزن عشق مشروط (سریال ترکی)

دلایل کمبود واکسن آسترازنکا در ایران چیست?

واکسن آسترازنکا، به‌صورت دو دز نیم میلی‌لیتری در افراد بالای ۱۸ سال، تزریق می‌شود، دز دوم پس از شش‌تا ۱۲ هفته از دز نخست، تزریق می‌شود، اثربخشی آن در پیشگیری از ابتلا به موارد حاد کووید ۱۹ پس از ۲۲ روز از تزریق دز اول، معادل ۷۶ درصد و پس از تزریق دز دوم به ۸۱ درصد می‌رسد. 

کاهش آمار بستری‌شدگان کرونایی 5 مهر / کاهش مراجعه برای واکسن کرونا

رئیس ‌بیمارستان ۹ دی خمینی‌شهر، گفت: با وجود زیرساخت‌ها و میزان واکسن‌ کافی برای تسریع و افزایش واکسیناسیون این شهرستان روزانه آمادگی واکسیناسیون حدود حداقل ۱۰ هزار نفر را دارد، اما متأسفانه در حال حاضر بین دو تا سه هزار مراجعه کننده برای برای واکسیناسیون مراجعه می‌کنند و این اتفاق نگران کننده است.

جدول کد تخلفات رانندگی و مبلغ جریمه سال ۱۴۰۰ نرخ جریمه سال ۱۴۰۰

کدهای تخلفات رانندگی چه جریمه ای دارند؟ جدول کد تخلفات رانندگی و مبلغ جریمه سال ۱۴۰۰ همچنین اطلاعاتی در خصوص کدهای تخلف در سال جدید را در این مطلب بخوانید. جدول کد تخلفات و نرخ جریمه‌‌های رانندگی از نرخ جریمه عبور از چراغ قرمز گرفته تا نرخ جریمه سرعت غیر مجاز ارائه شده است. با استفاده از این جدول می‌توانید تمامی نرخ‌های جریمه رانندگی در سال ۱۴۰۰ را به طور کامل دریافت نمایید. در جدول زیر کد خلافی خودرو و میزان جریمه تخلفات رانندگی سال ۱۴۰۰ آمده است

نماهنگ رضا صادقی مخصوص اربعین ۱۴۰۰ + لینک دانلود

واضح نیوز.؛ پیاده‌ها” اثری با صدای رضا صادقی است که این خواننده پاپ به مناسبت اربعین حسینی اجرا کرده است. این اثر را خود صادقی براساس ترانه‌ فواد فرهنگ ساخته و شجاعت شفاهی آن را تنظیم کرده است. 

تقویم نجومی امروز دوشنبه 5 مهر 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/07/05

تقویم نجومی امروز دوشنبه 5 مهر 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/7/5 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید. 

فال روزانه دوشنبه 5 مهر 1400 و فال حافظ وو فال روز تولد 1400/07/05

فال روزانه یکشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۵

فال روزانه یکشنبه پنج مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ و فال روز یکشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

فال روزانه در روز ۵ مهر ۱۴۰۰

بیوگرافی و سوابق مهران فاطمی استاندار یزد + عکس و زندگی شخصی

بیوگراف"مهران فاطمی استاندار یزد کیست "؛ بیوگرافی مهران فاطمی متولد 1357 استاندار یزد در دولت رئیسی 1400 همراه با زندگینامه و مدرک تحصیلی و تحصیلات و سوابق مدیریتی و اجرایی مهران فاطمی را در این بخش بخوانید.ی و سوابق مهران فاطمی استاندار یزد