​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
زمان شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور 1400-1401 مشخص شد

ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ (رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) از ۶ مهر آغاز می شود.

بیوگرافی و سوابق علامه حسن حسن‌زاده آملی + عکس و علت درگذشت حسن حسن‌زاده آملی


بیوگرافی آیت الله حسن حسن زاده آملی متولد 1307 با علت درگذشت و فوت حسن حسن زاده آملی و سوابق کاری و اطلاعات شخصی و همسر و فرزندانش را در این بخش از سایت خبری واضح نیوز بخوانید.

فال روزانه یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

فال روزانه یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

فال روزانه یکشنبه چهارم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ و فال روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

تقویم نجومی امروز یکشنبه 4 مهر 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/07/04

تقویم نجومی امروز یکشنبه 4 هر 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/7/4 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

پیش بینی بورس یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ | وضعیت رشد شاخص بورس در ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

یکشنبه ۴ مهر وضعیت بورس چگونه است.؟ پیش بینی کارشناسان در مورد وضعیت بورس در روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ چیست. تحلیل ضرر و زیان بورس در روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ توسط سایت خبری واضح نیوز را می‌خوانید.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم + خلاصه داستان و بازیگران سریال

سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم ساعت چند پخش می شود؟  ساعت پخش سریال دلدادگان هر شب ساعت 22 از آی فیلم با خلاصه داستان و بازیگران سریال دلدادگان با نقش آنها.

پیش بینی وضعیت آب و هوا (هواشناسی 3 مهر ) / کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دما در اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر شنبه 3 مهر 1400

شنبه و یکشنبه در اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر و یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما حدود ۸ تا ۱۰ درجه رخ خواهد داد. 

علت کم واریز شدن سود نقدی شبندر چه بود؟ / آیا کارگزاری‌ها اشتباه کردند؟

با اینکه یک ماه از آغاز زمان واریز سود نقدی شرکت پالایش نفت بندرعباس می‌گذرد، اما سهامداران شبندر می‌گویند تنها ۲۰ درصد از سود نقدی اعلام شده به حسابشان واریز شده است. ماجرا چیست؟

تقویم نجومی امروز شنبه 3 مهر 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/07/03

تقویم نجومی امروز شنبه 3 مهر 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/73 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید. 

تقویم نجومی امروز شنبه 

تاریخ و ساعت بازی فوتسال ایران و قزاقستان در یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال 2021 + نتیجه بازی

تیم فوتسال ایران روز پنجم مهر و در دور یک چهارم نهایی مسابقات مقابل قزاقستان صف‌آرایی خواهند کرد؛ تیمی که ناظم‌الشریعه آن را تیم «ب» برزیل خوانده بود.