تبلیغات بنری
واکنش حجت الاسلام پناهیان به شایعه خانه ۳۰ میلیاردی:   حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه در ویدیویی که به تازگی منتشر شده نسبت به شایعات و اتهامات در مورد مالکیت یک خانه ۳۰ میلیاردی و خرید زمینی در سعادت آباد با قیمت بسیار پایین واکنش نشان داده است. وی در پاسخ به این اتهامات چنین گفته است: «برخی رسانه‌ های منسوب به خط این دولت توهین و دروغ‌ پردازی‌های رذیلانه خود را از حد گذراندند؛ هزینه بنده و هرکسی که سخنی علیه مسؤولان رانت‌خوار بزند…
 انتقادها درباره اموال و دارایی حجت الاسلام پناهیان + واکنش رضا پناهیان به انتقادها علیه پدرش

واکنش حجت الاسلام پناهیان به شایعه خانه ۳۰ میلیاردی:

 

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه در ویدیویی که به تازگی منتشر شده نسبت به شایعات و اتهامات در مورد مالکیت یک خانه ۳۰ میلیاردی و خرید زمینی در سعادت آباد با قیمت بسیار پایین واکنش نشان داده است. وی در پاسخ به این اتهامات چنین گفته است: «برخی رسانه‌ های منسوب به خط این دولت توهین و دروغ‌ پردازی‌های رذیلانه خود را از حد گذراندند؛ هزینه بنده و هرکسی که سخنی علیه مسؤولان رانت‌خوار بزند و بیاید از کم‌کاری‌ ها و بلاهایی که بر سر مردم آوردند سخن بگوید همین افترائات و تهمت‌ هایی می شود که می‌گویند».

پناهیان در سخنان دیگری در واکنش به این شایعات افزود: «من یک واحد آن خانه را بیشتر ندارم آن هم با هدیه رفقا؛ مانند امام خمینی که هدیه‌ای زندگی می‌کردند و مقام معظم رهبری که با هدیه رفقایش زندگی می کنند من هم اینگونه زندگی می‌کنم. ما هیچ‌وقت دنبال پول درآوردن نبودیم من اگر قرار باشد همه جزئیات زندگی‌ ام را بگویم مردم برایم اعانه جمع می‌کنند.»

 

وی در مورد اتهام های مطرح شده توسط یاشار سلطانی نیز چنین گفت: «بنده سال‌ها پیش ملک مشترکی را خریداری کردم و شریکم ۵ سال تحمل کرد تا من بتوانم سهم هزینه ساخت‌ و ساز خودم را تهیه کنم اما متأسفانه نتوانستم و همین شد که شریکم اصرار بر فروش خانه کرد. در آن زمان مشکلاتی برای خانواده بنده به وجود آمده بود که قادر به نقل‌ مکان نبودم، آیت‌الله حق‌شناس (ره) شخصی را معرفی کردند تا آن بخش از ملک شریکم را بخرد، بعد از خرید و ساخت یک واحد از آن ساختمان به بنده رسید آن ساختمان کلاً ۲۵۰ متر بود؛ بعد امروز همین خبرگزاری‌ها رذیلانه خبر می زنند که فلانی با صاحب فلان کارخانه ملکی ۳۰ میلیاردی دارد در حالی که بنده تازه فهمیدم آن فرد صاحب فلان کارخانه است».

 

 

 

 واکنش رضا پناهیان به انتقادها علیه پدرش

رضا پناهیان پسر حجت الاسلام پناهیان در واکنش به انتقادها درباره اموال و دارایی های پدرش در یک توئیت نوشت: فقط وسط ناسزاها و کنایه‌ها در جریان باشید من به عنوان پسر پناهیان تو یه خونه ۸۰ متری مستاجرم