تبلیغات بنری
 درحالیکه مسئولان ستاد مقابله با کرونا در ورزش و همچنین وزارت ورزش و جوانان به تبعیت از ستاد ملی مقابله و پیشگیری کرونا در ورزش بارها اعلام کرده‌اند که تا اطلاع ثانوی برگزاری کلیه مسابقات و تمرینات تیم‌ها حتی تمرین ورزشکاران در اماکن ورزشی به شکل انفرادی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. اخبار ورزشی- البته به نظر می‌رسد برخی تیم‌های فوتبال در استان تهران این موضوع را چندان جدی نگرفته‌اند و اقدام به شروع تمریناتشان کرده‌اند. عباس تیموری، دبیر هیئت فوتبال…
هشدار به تیم های ورزشی : اگر کرونا را جدی نگیرید مواخذه می شوید

 درحالیکه مسئولان ستاد مقابله با کرونا در ورزش و همچنین وزارت ورزش و جوانان به تبعیت از ستاد ملی مقابله و پیشگیری کرونا در ورزش بارها اعلام کرده‌اند که تا اطلاع ثانوی برگزاری کلیه مسابقات و تمرینات تیم‌ها حتی تمرین ورزشکاران در اماکن ورزشی به شکل انفرادی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.


اخبار ورزشی- البته به نظر می‌رسد برخی تیم‌های فوتبال در استان تهران این موضوع را چندان جدی نگرفته‌اند و اقدام به شروع تمریناتشان کرده‌اند.


عباس تیموری، دبیر هیئت فوتبال استان تهران در این رابطه اظهار داشت: ما هم گزارش‌هایی را درباره آغاز کردن برخی تمرین تیم‌ها دریافت کرده و شنیده‌ایم؛ برخی تیم‌های استان در زمین اختصاصی‌شان و حتی برخی تیم‌ها هم ۵ تا ۱۰ بازیکن را جمع کرده و در پارک‌ها مشغول تمرین هستند. درحالیکه این موضوع طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا ممنوع است و متخلفان باید منتظر برخورد قانونی باشند.