تبلیغات بنری
الهام جعفرنژاد، بازیگر و دوبلور توانا و کم حاشیه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. او که بیشتر به عنوان بازیگر در تلویزیون فعالیت دارد، کمتر در تئاتر و یا بر روی پرده سینما دیده شده است. حالا با خبر پخش سریال “مادرانه“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران اصلی این سریال تلویزیونی یعنی الهام جعفرنژاد گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.   بیوگرافی الهام جعفرنژادالهام جعفرنژاد، بازیگر و دوبلور توانا…
الهام جعفرنژاد | بیوگرافی و عکسهای «الهام جعفرنژاد» و همسرش + فیلمها

الهام جعفرنژاد، بازیگر و دوبلور توانا و کم حاشیه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. او که بیشتر به عنوان بازیگر در تلویزیون فعالیت دارد، کمتر در تئاتر و یا بر روی پرده سینما دیده شده است. حالا با خبر پخش سریال “مادرانه“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران اصلی این سریال تلویزیونی یعنی الهام جعفرنژاد گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

بیوگرافی الهام جعفرنژاد

الهام جعفرنژاد، بازیگر و دوبلور توانا و کم حاشیه تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی در ۹ خرداد دهه ۵۰ در تهران متولد شد. او تک فرزند است و فارغ التحصیل رشته بازیگری است.

 

الهام جعفرنژاد | بیوگرافی و عکسهای «الهام جعفرنژاد» و همسرش + فیلمها

 

سالهای فعالیت

جعفرنژاد همزمان با گذراندن تحصیلات در کلاس های بازیگری شرکت کرد و اولین بار در سال ۷۳ روی صحنه اجرا رفت. او اولین بار در سال ۷۶ با سریال “جدال با سرنوشت” به کارگردانی مسعود رشیدی در تلویزیون ظاهر شد. وی در این سریال با مهران احمدی و سمیرا سیاح بازی کرد.

 

او اولین بار نیز در سینما با فیلم “سیاوش” به کارگردانی سامان مقدم بر پرده نقره ای ظاهر شد و در این فیلم در کنار هدیه تهرانی و علی قربان زاده خوش درخشید. شاید بتوان گفت سریال “مادرانه” به کارگردانی جواد افشار از معروف ترین کارهای اخبر او در تلویزیون بوده است.

 
همسر الهام جعفرنژاد

از وضعیت تاهل الهام اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و تاکنون خبری رسمی مبنی بر ازدواج او منتشر نشده است.

 

همسر الهام جعفرنژاد 

 

از نوشتن تا دوبلاژ

او از بچگی عاشق نوشتن بود و در دوران کودکی عاشق کلاس انشاء بود. جعفرنژاد در عرصه صداپیشگی هم فعالیت حرفه ای دارد، او در این مورد می گوید: “حدوده چهارده سال پیش صداپیشگی را دنبال کردم و بعد از امتحانات متعدد در واحد دوبلاژ صدا و سیما و گذراندن هفتصد خان رستم ،مشغول به گذراندن دوره های آکادمیک زیر نظر اساتید مجرب این حرفه شدم.”

 

الهام جعفرنژاد

مجموعه های تلویزیونی

    سرگذشت (۱۳۹۸)
    شکوه یک زندگی (۱۳۹۶)
    دیوار شیشه ای (۱۳۹۵)
    رهایی (۱۳۹۵)
    ستاره حیات (۱۳۹۲)
    مادرانه (۱۳۹۲)
    و خداوند عشق را آفرید (۱۳۸۴)
    خورشید و ماه (۱۳۸۱)
    هفت گنج (۱۳۸۰)
    تنگنا (۱۳۷۸)
    تولدی دیگر (۱۳۷۷)
    جدال با سرنوشت (۱۳۷۶)

 

الهام جعفرنژاد | بیوگرافی و عکسهای «الهام جعفرنژاد» و همسرش + فیلمها

 

فیلم های سینمایی

    لابی (۱۳۹۵)
    محرمانه تهران (۱۳۹۰)
    تهران ۱۵۰۰ (۱۳۸۷)
    بوی بهشت (۱۳۸۰)
    سیاوش (۱۳۷۷)