تبلیغات بنری
مهدی قائدی تولد مادر زن جوانش را تبریک گفت+عکس   استقلال تهران سال پر فراز و نشیبی داشت. سالی که با یک مربی ایتالیایی می توانست رویایی شود اما نهایتا به درخشش فرهاد و بازیکنان جوان به پایان رسید.   مهدی قائدی   بازیکن ۱۹ ساله تیم فوتبال استقلال این فصل فوتبالی خودش را بدون حاشیه پشت سر گذاشته است. مهدی قائدی پس از دو فصل پرحاشیه در استقلال، مهدی قائدی با دو هدف بزرگ در مسابقات شرکت می‌کند؛ مهدی قائدی اول نمایش بازی‌های خوب در استقلال و جبران دو فصل گذشته و دوم راه‌یابی…
 تولد مادرزن مهدی قائدی |مهدی قائدی تولد مادر زن جوانش را تبریک گفت + عکس

مهدی قائدی تولد مادر زن جوانش را تبریک گفت+عکس

 

استقلال تهران سال پر فراز و نشیبی داشت. سالی که با یک مربی ایتالیایی می توانست رویایی شود اما نهایتا به درخشش فرهاد و بازیکنان جوان به پایان رسید.

 

مهدی قائدی   بازیکن ۱۹ ساله تیم فوتبال استقلال این فصل فوتبالی خودش را بدون حاشیه پشت سر گذاشته است. مهدی قائدی پس از دو فصل پرحاشیه در استقلال، مهدی قائدی با دو هدف بزرگ در مسابقات شرکت می‌کند؛ مهدی قائدی اول نمایش بازی‌های خوب در استقلال و جبران دو فصل گذشته و دوم راه‌یابی به المپیک همراه تیم امید.
  


متن مهدی قائدی در ستایش مادر همسرش


بی دلیل و بی بهانه پر از عشقی مادر سایه ات مستدام  تولدت مبارک

 

 

خانواده و شروع فوتبال


یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.  او فوتبال را از سال 1387 وقتی تنها 10 سال داشت از پایه های تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر آغاز کرد تا این سال 1395 در 18 سالگی وارد تیم بزرگسال این تیم شد.