تبلیغات بنری
همکاری با بازیگران بزرگ این سریال، تجربه منحصر به فردی بود.سینا مهراد که به واسطه مجموعه تلویزیونی «پدر» به شهرت رسید، از تجربه بازی در سریال نمایش خانگی «آقازاده» می‌گوید..مهراد در گفت‌و‌گو با همشهری جوان مطرح کرد: من در زندگی‌ام برای هر قدمی که بر می‌دارم برنامه دارم و کاری را بدون برنامه ریزی انجام نمی‌دهم. در حرفه کاری و سینما هم سعی می‌کنم با برنامه‌ریزی قدم بردارم. «ژن خوک» یک اثر سینمایی کاملاً حرفه‌‌ای…
 سینا مهراد بازیگر سریال «آقازاده»: شهرت به واسطه حاشیه، زود گذر است

همکاری با بازیگران بزرگ این سریال، تجربه منحصر به فردی بود
.
سینا مهراد که به واسطه مجموعه تلویزیونی «پدر» به شهرت رسید، از تجربه بازی در سریال نمایش خانگی «آقازاده» می‌گوید.
.
مهراد در گفت‌و‌گو با همشهری جوان مطرح کرد: من در زندگی‌ام برای هر قدمی که بر می‌دارم برنامه دارم و کاری را بدون برنامه ریزی انجام نمی‌دهم. در حرفه کاری و سینما هم سعی می‌کنم با برنامه‌ریزی قدم بردارم. «ژن خوک» یک اثر سینمایی کاملاً حرفه‌‌ای با آدم‌های شناخته‌شده سینمای ما بود. من در «ژن خوک» خیلی چیزها یاد گرفتم و تجربه کسب کردم. پس از اکران «ژن خوک» و همزمان با پیشنهاد «آقازاده» از ۱۰ سریال تلویزیونی و پنج شش کار سینمایی پیشنهاد داشتم که از این تعداد کار، «آقازاده» را انتخاب کردم. یکی از دلایلش این بود که قبلش یک سریال تلویزیونی موفق و یک سینمایی حرفه‌ای داشتم و می‌خواستم یک سریال خوب در شبکه خانگی را هم تجربه کنم
.
او درباره شباهت نقش حامد «آقازاده» با حامد سریال «پدر» و اینکه آیا به دلیل این شباهت تا کنون با انتقادی مواجه شده است یا نه، توضیح داد: با انتقادی در مورد این موضوع مواجه نشده‌ام، فقط بیشتر مردم در مورد این موضوع سوال می‌پرسند که این حامد همان حامدِ «پدر» است؟ این شباهت برایم نگرانی ایجاد نکرد. خیلی درگیر فاصله بین این دو نقش نشدم؛ چون همان طور که گفتم از نظرم این حامد همان حامد است. فقط سعی کردم ابعاد دیگری از این شخصیت را نشان بدهم. به نظرم حامد «آقازاده» حامد سریال «پدر» را تکمیل کرد.
.
این بازیگر در ادامه می‌گوید: خیلی‌ها می‌گویند سینا چقدر بی‌حاشیه است؛ خودش را نگه داشته که حاشیه نداشته باشد. من مثل مردم عادی زندگی می‌کنم و علاقه‌ای هم به حاشیه و شهرت به واسطه حاشیه ندارم. شهرتی که به واسطه حاشیه به وجود می‌آید زودگذر و عجله برای دیده شدن است. نباید زیاد جدی بگیری. خدا نشانه‌هایی در طول زندگی برایت می‌گذارد تو باید به آن نشانه‌ها دست پیدا کنی.
.
سینا مهراد معتقد است همکاری با بازیگران بزرگ و پیشکسوت این سریال به اندازه چند سال کار در سینمابرایش تجربه ارمغان آورده است: از کودکی به واسطه شغل پدرم با ستارگان سینمای ایران بزرگ شدم اما در فعالیت حرفه‌ای با جمعی از این ستارگان در سریال «آقازاده» سعی کردم از آن‌ها بیشتر یاد بگیرم. در کارم دزد رفتارهای مثبت هستم! سعی کردم در بازی، کار حرفه‌ای، منش و اخلاق از آن‌ها یاد بگیرم.