تبلیغات بنری
 شکیب شجره مهمان دورهمی چهارشنبه 10 اردیبهشت 99  شد . آشنایی با شکیب شجره مهمان دورهمی 1399/2/10چهارشنبه   شکیب شجره مهمان امشب #دورهمی مهمان امشب برنامه «دورهمی»برنامه امشب «دورهمى» چهارشنبه ۹۹/۲/۱۰ با حضور شكيب شجره ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می گردد.بازپخش : پنجشنبه٤ ، ٧ ، ١١ صبح / ١٧ بعدازظهر      شکیب شجره و صدرالدین شجره دارای نسبت فامیلی هستند. او برادرزاده صدرالدین شجره است. متاسفانه مدتی پیش دنیای هنر کشورمان صدرالدین شجره را از دست داد.در…
 شکیب شجره مهمان دورهمی چهارشنبه 10 اردیبهشت 99

 شکیب شجره مهمان دورهمی چهارشنبه 10 اردیبهشت 99  شد . آشنایی با شکیب شجره مهمان دورهمی 1399/2/10چهارشنبه

 

شکیب شجره مهمان امشب #دورهمی


مهمان امشب برنامه «دورهمی»

برنامه امشب «دورهمى» چهارشنبه ۹۹/۲/۱۰ با حضور شكيب شجره ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می گردد.

بازپخش : پنجشنبه
٤ ، ٧ ، ١١ صبح / ١٧ بعدازظهر

 شکیب شجره مهمان دورهمی چهارشنبه 10 اردیبهشت 99

 

 

 شکیب شجره و صدرالدین شجره دارای نسبت فامیلی هستند. او برادرزاده صدرالدین شجره است. متاسفانه مدتی پیش دنیای هنر کشورمان صدرالدین شجره را از دست داد.

در مورد زندگی خصوصی شکیب شجره اطلاعات زیادی منتشر نشده است و این در حالی است که درباره شکیب شجره و همسرش در مورد سال تولد شکیب شجره و… برای بسیاری مخاطبان و هواداران او سوال وجود دارد. ما در این مقاله از پارسی نو سعی کرده ایم تا اطلاعات پراکنده در مورد او را گردآوری کنیم و از جمله آدرس پیج اینستاگرام شکیب شجره را منتشر کرده ایم. ما را همراهی کنید.

 

بیوگرافی کامل شکیب شجره

در مورد این که شکیب شجره در چه تاریخی به دنیا آمده است اطلاعات دقیقی منتشر نشده است اما همین قدر می دانیم که او در تاریخ ۲۷ مرداد ماه به دنیا آمده است. در مورد اینکه او اصالتا اهل کدام شهر است باید گفت از آنجایی که عموی شکیب شجره در خرمدره زنجان متولد شده است، احتمالا ایشان اصالتا اهل خرمدره زنجان می باشند. این بازیگر جوان کشورمان اطلاعات زیادی در مورد خودش منتشر نکرده است.
بازی در نقش داوود بیزاکودیل در سریال هیولا

شکیب شجره از جمله از هنرمندان و بازیگرانی است که مدتها است که در عرصه تئاتر فعالیت دارد و در عرصه هم موفق ظاهر شده است.

این روزها در سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری شکیب شجره موفق شده است تا نظر مخاطبان را به خود و استعدادهای هنری که دارد جلب کند. اگر شما هم این سریال را دنبال کرده باشید می دانید که شکیب شجره بازیگر نقش داوود بیزاکودیل است.

در ابتدا شکیب شجره در سریال هیولا ایفاگر نقش یک دارو فروش در خیابان ناصر خسرو بود. او در این نقش داوود بیزاکودیل نام داشت. بعد در ادامه این سریال او به عنوان مشاور املاک بازی اش را ادامه داد. نکته جالب این داستان با بازی شکیب شجره آن است که او در اواخر داستان تصمیم می گیرد که با وجود اختلاف سنی زیادی که با مهری مادر هوشنگ شرافت دارد، با او ازدواج کند. گفتنی است که بازیگر نقش مهری گوهر خیراندیش است.

 

برچسب ها : ,