تبلیغات بنری
وب سایت IMDB نام لیلا حاتمی را به فهرست بازیگران فیلم «آخرین سیاره»، جدیدترین ساخته «ترنس مالیک» کارگردان مطرح آمریکایی اضافه کرد. در حالی که در چند روز اخیر، اخباری درباره بازی لیلا حاتمی در پروژه سینمایی جدید «ترنس مالیک» کارگردان صاحب سبک سینمای جهان منتشر شده بود اما این خبر در هیچ یک از سایت‫های رسمی تایید نشده تا اینکه بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلمها حضور این بازیگر ایرانی در نقش مریم مجدلیه (از پیروان حضرت عیسی مسیح) را در این فیلم تایید کرد.   خلاصه…
لیلا حاتم در هالیوود | ماجرای حضور لیلا حاتمی در فیلم جدید «ترنس مالیک» در آمریکا

وب سایت IMDB نام لیلا حاتمی را به فهرست بازیگران فیلم «آخرین سیاره»، جدیدترین ساخته «ترنس مالیک» کارگردان مطرح آمریکایی اضافه کرد.


در حالی که در چند روز اخیر، اخباری درباره بازی لیلا حاتمی در پروژه سینمایی جدید «ترنس مالیک» کارگردان صاحب سبک سینمای جهان منتشر شده بود اما این خبر در هیچ یک از سایت‫های رسمی تایید نشده تا اینکه بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلمها حضور این بازیگر ایرانی در نقش مریم مجدلیه (از پیروان حضرت عیسی مسیح) را در این فیلم تایید کرد.

 

خلاصه داستان

در فیلم «آخرین سیاره» که روایتگر جند اپیزود مختلف در زندگی حضرت مسیح‫(ع) است مجموعه ای از بازیگران نامدار و نوظهور در کنار هم مقابل دوربین رفته اند.

 

بازیگران آخرین سیاره

«گیزا رورینگ» بازیگر مجارستانی که پیش از این در فیلم برنده اسکار «پسر سائول» بازی کرده بود در نقش حضرت عیسی، «ماتیاس اسخونارتس» بازیگر بلژیکی در نقش پیتر، «توفیق برهوم» بازیگر فلسطینی الاصل و لیلا حاتمی در نقش مرمی مجدلیه بازیگران اصلی این فیلم سینمایی در کنار «مارک رایلنس» و «بن کینگزلی» دو بازیگر انگلیسی برنده اسکار هستند. «مایک رایلنس» در این فیلم در نقش شیطان بازی کرده است.

 

نقش لیلا حاتمی در آخرین سیاره

در فیلم «مصائب مسیح» ساخته «مل گبیسون» در سال 2004 «مونیکا بلوچی» بازیگر ایتالیایی در نقش مریم مجدلیه از یاران حضرت مسیح‫(ع) بازی کرده بود، نقشی که لیلا حاتمی در فیلم «آخرین سیاره» تکرار خواهد کرد.

 

این فیلم سینمایی هم اکنون در مرحله پساتولید قرار دارد و «ترنس مالیک» ظاهرا این فیلم را در سکوت خبری در جزیره آنتسیو ایتالیا و کشور ایسلند مقابل دوربین برده است.