تبلیغات بنری
  اسپوتنیک : این مرد ژاپنی تقریبا 30 سال در جزیره بیابانی به تنهایی زندگی کرد. اطن مرد 82 ساله تقریبا 30 سال در یک جزیره متروکه بدون آب، برق، لباس و تلفن همراه زندگی می کند و به اصطلاح از این جزیره حفاظت می کند.این مرد ژاپنی با نام  ناگازاکی، که تقریبا 29 ساله تنها در جزیره سوتوبناری زندگی می کرد، مجبور به بازگشت به تمدن شد.کمی قبل از اینکه مقامات ژاپن وی را مجبور به ترک جزیره نمایند و او را به بیمارستان نمایند، او گفته بود که او هرگز جزیره را ترک نخواهد کرد.وی در مصاحبه با یک مستند ساز…
30 سال زندگی بدون تمدن مرد ژاپنی در یک جزیره + عکس

 

اسپوتنیک : این مرد ژاپنی تقریبا 30 سال در جزیره بیابانی به تنهایی زندگی کرد. اطن مرد 82 ساله تقریبا 30 سال در یک جزیره متروکه بدون آب، برق، لباس و تلفن همراه زندگی می کند و به اصطلاح از این جزیره حفاظت می کند.

این مرد ژاپنی با نام  ناگازاکی، که تقریبا 29 ساله تنها در جزیره سوتوبناری زندگی می کرد، مجبور به بازگشت به تمدن شد.

کمی قبل از اینکه مقامات ژاپن وی را مجبور به ترک جزیره نمایند و او را به بیمارستان نمایند، او گفته بود که او هرگز جزیره را ترک نخواهد کرد.

وی در مصاحبه با یک مستند ساز گفته بود: "من نمی خواهم از اینجا به جای دیگری بروم، من از این جزیره محافظت می کنم. من من هرگز بهشتی را همانند این جزیره پیدا نخواهم کرد". اما دولت ژاپن به خاطر نگرانی از سلامتی این مرد، وی را وادار به ترک جزیره و انتقال به بیمارستان نمود.