تبلیغات بنری
حالوا : ازدواج کردن با مشکلات جامعه امروزی با این همه تورم و گرانی برای خیلی از جوانان ایرانی رویا شده است. اما خیلی ها در سن ازدواج هستند و ثصد ازدواج دارند . متاسفانه در جامعه امروز با گسترش فناورزی و الگو برداری اززندگی غربی , جوانان ایرانی هر روز بیشتر از زندگی اسلامی و ایرانی دورتر میشوند . و به سمت بی بند و باری و خیانت کشیده میشوند . اگر میخواهید همسر بهتری برای ازدواج بیابید با این نکات طلایی را قبل از ازدواج و قبل از اینکه عاشق کسی شوید در نظر بگیرید و یکی از فاکتور های اصلی قرار دهید  …
5 اولویت اصلی که باید قبل از ازدواج آنها را بشناسید

حالوا : ازدواج کردن با مشکلات جامعه امروزی با این همه تورم و گرانی برای خیلی از جوانان ایرانی رویا شده است. اما خیلی ها در سن ازدواج هستند و ثصد ازدواج دارند . متاسفانه در جامعه امروز با گسترش فناورزی و الگو برداری اززندگی غربی , جوانان ایرانی هر روز بیشتر از زندگی اسلامی و ایرانی دورتر میشوند . و به سمت بی بند و باری و خیانت کشیده میشوند .

اگر میخواهید همسر بهتری برای ازدواج بیابید با این نکات طلایی را قبل از ازدواج و قبل از اینکه عاشق کسی شوید در نظر بگیرید و یکی از فاکتور های اصلی قرار دهید

 

 

*رعایت نکات قبل از ازدواج برای دختران

 

 

فرهنگ و آداب و رسوم خانواده  پسر

قبل از اینکه عاشق و جواب بله را بگویید  . با فرهنگ و رسومات طرف مقابل اشنا شوید شاید باب میل شما نباشد و بعدن شما را اذییت کند. مثلا دختر خانمی میگفت خانواده همسرم اصلا به مهمانی و جمع شدن عروس و داماد ها در خانه پدری تا حالا انجام ندادند. منم به شدن عشق دورهمی های اخر هفته در خانه پدر و مادرها هستم که باعث دعوا بین من و همسرم شد. با مراسمات ازدواج و رسم و رسومات انها در مراحل عقد اشنا شوید

 

اخلاق و رفتار و خلق و خوی پسر

پسری که شما بهش جواب بله را خواهید گفت باید خوش اخلاق باشد تند خو نباشد زود عصبی نشود. پسر مورد علاقه شما برای ازدواج باید خانواده دوس باشد نه اینکه بیشتر وقتش را با دوستانش در بیرون و یا قهوه خانه بگذارند. این باعث دعوای شما شود.

 

پسند کردن چهره و اندام پسر

خیلی از پسرها که به دخترها ابراز علاقه میکنند اصلا نمیدانند که ایا دختر هم به ایشان علاقه دارد یا خیر . دختر خانم گرامی شما باید کاملا از اندام خواستگارتان و قیافه ایشان خوشتان بیاید. با شک و تردید جواب بله را نگویید. چون ممکن است بعدن دچار خیانت به همسر شوید و یا یک عمر به انتخاب خود افسوس بخورید.

 

گذشته پسر - دوران مجردی

 لطفا هنگام هنگام اشنایی قبل از عقد و ازدواج حتما اطلاعات کمی از گذشته هم بگیرید. نمیگوییم گذشته همو زیر و رو کنید. از پسر بپرسید ایا در طول زندگی مجردی اش عاشق شده و الان دلش پیش کسی نباشه. که بهش نرسیده و به سراغ شما امده باشد.

دختری خانمی در طی مشاوره خود اعلام کرد که نامزدم را با شماره ناشناس امتحان کردم و متوجه عشق قبلی در زندگی اشان شدم که بهش نرسیده بود. این موضوع باعث طلاق من شد

 -   -   -   -   - 

 

 

*رعایت نکات قبل از ازدواج برای پسران

 

فرهنگ و آداب و رسوم خانواده دختر

اقا پسر محترم لطفا با عشق چشمانت را کور نکن که فقط و فقط دختر خانم را ببینی. چشمانت را باز کن و خانواده دختر خانم را هم ببین. فردا بعد از ازدواج شاید فرهنگ و رسومات خانواده زنت به مزاجت خوش نیاشد و سرکوفت بزنی به همسرت.

 

گذشته دختر 

لطفا کمی از گذشته همسرتان اطلاعات کسب کنید شاید بعدن از دیگران بشنوید و بهم بریزید. در مورد دوستان مجردی ایشان تحقیق کنید ببینید دوستانش چه رفتار و عفت و حجابی دارند.

 

 عفت و حجاب دختر

ایا شما عاشق دختر با حجاب و چادری هستید که همسرتان سرش کند و یا زدختر مانتویی با موهایی که بیرون از شال ریخته و ارایش ملایم هم کرده باشد را دوست دارید. لطفا این مورد را قبل از ازدواج با هم دیگر تفاوق کنید تا به دعواهای بعد از ازدواج گرفتار نشوید .

 

 

 

 

 

پسند کردن چهره و اندام دختر

 اقا پسر عزیز بخاطر نیاز جنسیت اولا بگم ازدواج نکن. شاید اندام دختری چشم تو را کور کرده باشد و تو به غیر از اندام ایشان هیچ چیز دختر نمیبینی.  لطفا قیافه ایشان را کامل انالیز کن ببین سالها میتوانی با این قیافه بی ارایش یا با ارایش زندگی کنی و برات تکراری نشه هیچ وقت.