​ 2 اخبار روز - مجله اینترنتی حالوا

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

اخبار روز - مجله اینترنتی حالوا

اخبار,اخبار روز,اخبار ایران,اخبار جهان,اخبار نظامی,اخبار سیاسی,اخبار حوادث,اخبار دانشگاه,اخبار مسکن,اخبار خودرو,news

اخبار,اخبار روز,اخبار ایران,اخبار جهان,اخبار نظامی,اخبار سیاسی,اخبار حوادث,اخبار دانشگاه,اخبار مسکن,اخبار خودرو,news

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
تقویم نجومی امروز سه شنبه 6 مهر 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/07/06

تقویم نجومی امروز سه شنبه 6 مهر 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/07/06 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

زندگینامه و وصیت نامه شهید محمد آرش احمدی از شهدای مدافع حرم سوریه+ عکس

پیکر مطهر شهید مدافع حرم اهل بیت (ع) محمد آرش احمدی، از لشکر فاطمیون امروز دوشنبه همزمان با اربعین حسینی در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) مشهد تشییع و به خاک سپرده شد. 

نازیلا با وسوسه های شیطانی مرا در غیاب شوهرش به خانه اش می برد

پسر جوان، ٢٢ساله است؛ ولی چهره‌اش چیز دیگری می‌گوید. گونه‌های تکیده و چشمان بی‌فروغش، رازهایی را پشت خود پنهان کرده‌اند؛ رازهایی از روزهایی که آرام‌آرام از آدم‌ها دور شد و هرروز که می‌گذشت، بیشتر در باتلاق دانم‌ کاری‌ هایش غرق می‌شد.

آمار فروش نفت ایران کاملا محرمانه است!

آمار فروش نفت ایران به طور کلی محرمانه است، در نتیجه ما هیچ آماری از فروش نفت ایران نه در داخل کشور و نه در منابع خارجی نداریم. برخی گمانه‌زنی‌ها می‌شود که صحت هیچ یک از آنها را نمی‌توان به طور کامل تایید یا تکذیب کرد. 

دلایل کمبود واکسن آسترازنکا در ایران چیست?

واکسن آسترازنکا، به‌صورت دو دز نیم میلی‌لیتری در افراد بالای ۱۸ سال، تزریق می‌شود، دز دوم پس از شش‌تا ۱۲ هفته از دز نخست، تزریق می‌شود، اثربخشی آن در پیشگیری از ابتلا به موارد حاد کووید ۱۹ پس از ۲۲ روز از تزریق دز اول، معادل ۷۶ درصد و پس از تزریق دز دوم به ۸۱ درصد می‌رسد. 

کاهش آمار بستری‌شدگان کرونایی 5 مهر / کاهش مراجعه برای واکسن کرونا

رئیس ‌بیمارستان ۹ دی خمینی‌شهر، گفت: با وجود زیرساخت‌ها و میزان واکسن‌ کافی برای تسریع و افزایش واکسیناسیون این شهرستان روزانه آمادگی واکسیناسیون حدود حداقل ۱۰ هزار نفر را دارد، اما متأسفانه در حال حاضر بین دو تا سه هزار مراجعه کننده برای برای واکسیناسیون مراجعه می‌کنند و این اتفاق نگران کننده است.

بیوگرافی و عکسهای زهره کودایی دروازه بان تیم ملی فوتبال زنان ایران و همسرش + زندگی شخصی و اینستاگرام

زهره کودایی دروازبان فوتبال زنان؛ بیوگرافی زهره کودایی دروازبان فوتبال متولد دهه 70 در ایذه با زندگینامه و زندگی شخصی و همسرش و اینستاگرام زهرا کودایی و سوابق ورزشی وی را در این بخش بخوانید.

جدول کد تخلفات رانندگی و مبلغ جریمه سال ۱۴۰۰ نرخ جریمه سال ۱۴۰۰

کدهای تخلفات رانندگی چه جریمه ای دارند؟ جدول کد تخلفات رانندگی و مبلغ جریمه سال ۱۴۰۰ همچنین اطلاعاتی در خصوص کدهای تخلف در سال جدید را در این مطلب بخوانید. جدول کد تخلفات و نرخ جریمه‌‌های رانندگی از نرخ جریمه عبور از چراغ قرمز گرفته تا نرخ جریمه سرعت غیر مجاز ارائه شده است. با استفاده از این جدول می‌توانید تمامی نرخ‌های جریمه رانندگی در سال ۱۴۰۰ را به طور کامل دریافت نمایید. در جدول زیر کد خلافی خودرو و میزان جریمه تخلفات رانندگی سال ۱۴۰۰ آمده است

تقویم نجومی امروز دوشنبه 5 مهر 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/07/05

تقویم نجومی امروز دوشنبه 5 مهر 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/7/5 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید. 

بیوگرافی و سوابق مهران فاطمی استاندار یزد + عکس و زندگی شخصی

بیوگراف"مهران فاطمی استاندار یزد کیست "؛ بیوگرافی مهران فاطمی متولد 1357 استاندار یزد در دولت رئیسی 1400 همراه با زندگینامه و مدرک تحصیلی و تحصیلات و سوابق مدیریتی و اجرایی مهران فاطمی را در این بخش بخوانید.ی و سوابق مهران فاطمی استاندار یزد