تبلیغات بنری
پیش بینی بورس در هفته دوم مهر ماه 99 (5 مهر تا 10 مهر 99)

بررسی و پیش بینی بورس در هفته دوم مهر ماه ۹۹ (۵ مهر تا ۱۰ مهر ۹۹) خواهیم پرداخت! با ما همراه باشید. در پیش بینی بورس در هفته دوم مهر ماه ۹۹ (۵ مهر تا ۱۰ مهر ۹۹) بایستی گفت براساس بررسی هایی که انجام شده است برآیند معاملات در روز‌های پیش رو مثبت دیده نمی شود و ممکن است در هفته ‌های آتی شاهد فضای اصلاحی در بازار سهام باشیم. شرایط کلی نماگر‌های بازار سرمایه هم اکنون اصلاحی است.

تقویم نجومی امروز جمعه 4 مهر 99 + وضعیت قمر در عقرب 99/07/04

تقویم نجومی امروز جمعه 4 مهر 99 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 99/7/4 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید

مشمولان یارانه جدید در مهر 99 چه کسانی هستند ؟ / همه چیز درباره یارانه جدید

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بر اساس بررسی‌ها ۶۰ میلیون ایرانی ذیل طرح حمایت معیشتی مجلس برای تامین اقلام اساسی با کارت الکترونیکی ویژه کالا قرار خواهند گرفت و منابع مورد نیاز این طرح نیز با استفاده از ظرفیت‌های درونی بودجه با تغییر اولویت‌های بودجه‌ای تامین خواهد شد.

دارا سوم چه زمانی عرضه خواهد شد؟/ سود آن چقدر خواهد بود ؟

دارا سوم شامل شرکت های خودرویی و فلزی بوده و انتظار نمی رود که استقبال چندانی از آخرین صندوق ETF دولتی انجام شود اما به احتمال زیاد با گذشت زمان دارا دوم سود خوبی می دهد و دارا سوم نیز به سمت مثبت پیش می رود.

تقویم نجومی امروز پنجشنبه 3 مهر 99 + وضعیت قمر در عقرب 99/07/03

تقویم نجومی امروز چهارشنبه 2 مهر 99 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 99/7/3 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید

وضعیت طرح ترافیک پنجشنبه 3 مهر 99 همراه با ساعت شروع و پایان طرح ترافیک

به گزارش واضح نیوز ; وضعیت طرح ترافیک پنجشنبه 3 مهر 99 همچنین ساعت دقیق شروع و پایان طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا به همراه اطلاعات تکمیلی در این مطلب. در روزهایی که شدت شیوع ویروس کرونا بسیار بالا بود، شهرداری تصمیم به برداشتن طرح ترافیک کرد تا شهروندان بتوانند با اتومبیل های شخصی خود تردد کنند. حالا اما وضعیت ترافیک بعد از کندی سرعت شیوع کرونا به روال سابق خود برگشته است.

بررسی وضعیت نماد برکت در بورس + پیش بینی نماد برکت

واضح نیوز : توضیحاتی درباره بررسی وضعیت نماد برکت در بورس و همچنین پیش بینی نماد برکت خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سهام گروه دارویی برکت (۳۴۰ میلیون سهم) در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ شمسی، به عنوان چهارمین شرکت با روش ثبت سفارش در محدوده قیمتی ۲۲۰ تا ۲۴۲ تومان به بازار سرمایه عرضه شد!

پیش بینی بورس شنبه 5 مهر 99 | وضعیت رشد شاخص بورس در 99/07/05

توضیحاتی درباره وضعیت بورس امروز چهارشنبه ۲ مهر ۹۹ و همچنین پیش بینی بورس در شنبه ۵ مهر ۹۹ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. پس از چهار روز پی در پی طی هفته اخیر، بالاخره در روز چهارشنبه ۲ مهر ۹۹ ، شاخص بازار سهام مثبت شد؛ شاخص بورس با رشد بیش از ۳۰ هزار واحدی معادل حدود دو درصد به یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحد رسید.

زمان دقیق واریز یارانه ۱۲۰ هزار تومانی

واضح نیوز : توضیحاتی درباره زمان دقیق واریز یارانه ۱۲۰ هزار تومانی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی خبرهای متفاوتی از افزایش میزان یارانه مهر ماه ۹۹ به گوش می ‌رسد و ممکن است واریز یارانه ۱۲۰ هزارتومانی در مهر ماه آغاز شود!

آخرین خبر از وضعیت سلامتی دکتر ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی پس از ابتلا به کرونا

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به بستری دکتر ظفرقندی در یکی از بیمارستان‌‌های تهران، گفت: حال عمومی دکتر ظفرقندی مساعد و علائم وی تحت کنترل است و مشکل ویژه‌‌ای ندارد.

لوازم اماده بافت قالیبافی تبریز