​ 2 آموزش کامل آرایش لب در مجله حالوا

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

آموزش کامل آرایش لب در مجله حالوا

آرایش لب , اموزش کامل ارایش , لب , بوتاکس لب , مطالب ارایش لب , ارایش دختران , ارایش زنان , ارایش زنان مسن , ارایش لب دختران مجرد, Lip Makeup

آرایش لب , اموزش کامل ارایش , لب , بوتاکس لب , مطالب ارایش لب , ارایش دختران , ارایش زنان , ارایش زنان مسن , ارایش لب دختران مجرد, Lip Makeup

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
رژ لب مدادی و رژ لب جامد و مایع 2022 | جدیدترین انواع رنگهای رژ لب جامد مایع و رژ لب مدادی 1400 و 2022

خانم همیشه دنبال بهترین لوازم ارایشی از جمله رژ لب هستند . در این بخش جدیدترین انواع رنگهای رژ لب جامد مایع و رژ لب مدادی 1400 و 2021 و 2022 را برای مخاطبان واضح نیوز اماده کرده ایم.

مدل آرایش پاییز | 10 مد جدید آرایشی در فصل پاییز 99 + عکس

واضح نیوز : با ۱۰ مد جدید آرایشی در فصل پاییز آشنا شوید به همراه عکس مدلهای جدید آرایشی و مدهای جدید پاییز سال ۹۹ همچنین اطلاعات تکمیلی در اینجا. با شروع فصل پاییز بهتر است سبک آرایش تابستانی را کنار گذاشته و آرایشی مخصوص تابستان را امتحان کنید. در این فصل می توانید رژلب ها و سایه های دودی جالبی را استفاده کنید که شاید در تابستان چندان مناسب به نظر نمی رسند.

مدل رژ | 8 مدل جدید و بی نظیر رژ لب دخترانه 1398

مدل رژ | 8 مدل جدید و بی نظیر رژ لب دخترانه 1398

مدل های رژلب جدید , جدیدترین مدل های رژلب دخترانه و زنانه را مشاهده میکنید خانم ها همیشه دنبال شیک ترین لوازم ارایشی و بهداشتی برای پوست و موی خود هستند تا زیبایی خود را هر چه بیشتر به نمایش بگذارند. از جمله لوازم ارایشی مهم صورت رژ ل میباشد . که در این بخش هشت رنگ جدید از رژ لب مدل 1398 را برای شما مخاطبان حالوا منتشتر میکنیم.

ادامه مطلب
متخصصین مد در تابستان برای مدگرایان چه پیشنهاد میکنند

فصل تابستان فصل سفرهای آرامبخش ساحلی است اما چیزی که ممکن است آرامش را از شما بگیرد بالا رفتن دمای هواست پس بد نیست تجدید نظری در لباس های تابستانی خود بکنید. اما قبل از این که به فروشگاه بروید چند نکته هست که باید آن ها را در نظر بگیرید.

ترفندهای کاربردی که زیبایی شما را چند برابر میکند

همه خانم‌ها به ویژه خانم های خوش آرایش ایرانی می‌دانند که باید چگونه آرایش کنند اما یک میکاپ درست و البته اصولی نیازمند به دست آوردن نکته‌هایی است که قدیمی ها به آن فوت کوزه‌گری می‌گفته اند شاید باور نکنید اما مدل آرایش شما چندان در زیبایی آرایش شما تأثیر ندارد. چون بیشتر مدل های آرایشی به بیشتر صورت ها می‌آید و اساسا به گونه‌ای طراحی شده اند که با بیشتر صورت‌ها هماهنگی داشته باشند و زیبایی آرایش با آن میکاپ صورت جلوه گر باشد و آن مدل آریش یا میکاپ بیشتر نژادها و رنگ پوست ها را راضی کند.

راههای ساده برای داشتن پوست صاف و سفید

انهایی که زیبایی خود اهمییت میدهند داشتن پوسف صاف و سفید همیشه یکی از دغدغه های انها مخصوصا خانم ها میباشد که همیشه به دنبال یافتن راههایی برای این کار هستند . تا به زیبایی خود بیافزایند .