​ 2 قیمت روز خودرو در مجله خبری حالوا

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

قیمت روز خودرو در مجله خبری حالوا

شما ایرانیان میتوانید قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی را در سایت حالوا مشاهده نمایید .

شما ایرانیان میتوانید قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی را در سایت حالوا مشاهده نمایید .

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
قیمت انواع مدل های پژو امروز 21 مرداد 1400 + جدول

به گزارش واضح نیوز، قیمت انواع خودرو پژو در بازار آزاد امروز پنجشنبه در تاریخ 1400/05/21 را در جدول زیر مشاهده کنید. قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته با ثبات نسبی همراه است.

ادامه مطلب
قیمت پژو 2008 تیر 1400 چقدر افزایش یافت ؟ + آخرین قیمت خودرو تیرماه 1400

قیمت روز افزون خودروهای تولید و مونتاژ در بازار در تیر 1400 با وجود رکود بازار خودرو . بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از آن است که خودروهای ارزان قیمت موجود در بازار در هفته سوم تیر ماه بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند به طوری که پراید ۱۱۱ از ۱۳۴ میلیون تومان در چهارشنبه هفته گذشته امروز به قیمت ۱۳۸ میلیون تومان رسیده است. 

قیمت جدید خودرو‌های ایران خودرو امروز شنبه ۲۶ مهر ۹۹+ جدول/ قرعه کشی و برندگان ایران خودرو ۲۶ مهر

قیمت جدید خودرو‌های ایران خودرو امروز شنبه ۲۶ مهر ۹۹ اعلام شد. در جدول زیر می‌توانید قیمت کارخانه و قیمت بازار خودرو‌ها را مشاهده کنید. همچنین فروش فوری ۴ محصول و پیش فروش ۸ محصول ایران خودرو امروز ویژه مهر ۹۹ دیروز به پایان رسید در ادامه زمان قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو و اسامی برندگان را از سایت واضح نیوز دنبال کنید..

(عکس) خودروی سمند سورن پلاس چه مشخصاتی دارد و قیمت آن چند است؟

خودروی سمند سورن پلاس که برای قیمت گذاری به شورای رقابت رفته بود، حال با قیمت ۱۴۷ میلیون و ۷۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان به مرحله فروش رسیده است. باید توجه داشت که این قیمت مربوط به نسخه تنفس طبیعی سورن پلاس است