​ 2 مطالب و مقالات زناشویی - سلامت جنسی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مطالب و مقالات زناشویی - سلامت جنسی

روابط زناشویی و زناشویی و رفتار های غلط در روابط زناشویی و راهنما و اصول روابط زناشویی را در بخش سلامت جنسی سایت حالوا ببینید.

روابط زناشویی و زناشویی و رفتار های غلط در روابط زناشویی و راهنما و اصول روابط زناشویی را در بخش سلامت جنسی سایت حالوا ببینید.

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
پریود یا قاعدگی چیست؟ | همه چیز درباره پریود یا قاعدگی در دختران و زنان

تجربه اولین قاعدگی یا پریود شدن یکی ازمهم‌ترین اتفاقات زندگی در دوران نوجوانی است و چون گذار از کودکی به سمت بزرگسالی است نقطه عطفی در این دوران است. پس  باید نوجوان خود را با دوره قاعدگی یا پریود آشنا کنید در مقاله زیر هر آنچه که درباره دوره پریودی است شرح داده شده است.

تاثیر کرونا و قرنطینه بر قاعدگی بانوان و دختران جوان چگونه است

شیوع کرونا و قرنطینه باعث بروز استرس بین همه افراد جامعه شده است، اما این استرس بر روی تمام عملکردهای بدن تاثیراتی دارد، از جمله بر روی قاعدگی که در ادامه به این تاثیرات اشاره می شود

ادامه مطلب
نحوه درمان «عفونت واژن زنان» با «حبه سیر» (آموزش تصویری)

عفونت واژن یا واژنیت، بیماری است که تمام زنان در طول زندگی خود دست کم چند بار آن را تجربه می‌کنند. این عفونت در سنین باروری یعنی از سن بلوغ تا یائسگی شایع‌تر است؛ در حالی که پوشش سطحی سیستم تناسلی کودکان خردسال و خانم‌های یائسه به‌صورتی است که میکروب‌ها نمی‌توانند درآن بخوبی رشد کنند.

راههای افزایش ذخیره تخمدان تا بارداری موفق و سالم

زمانی که دوره ماهانه یک خانم شروع می شود، ذخیره تخمدانش بسیار بالاست و بعد از چند سال تا سن پنجاه سالگی ذخیره تخمدان سال به سال کاهش پیدا می کند حال با راههای افزایش ذخیره تخمدان آشناشوید.

ادامه مطلب
گشاد شدن واژن با رابطه جنسی + روشهای سفت و تنگ کردن واژن

آیا رابطه جنسی باعث گشاد شدن واژن می شود؟ گشاد شدن واژن با رابطه جنسی + روشهای سفت و تنگ کردن واژن

مهم ترین نکته ای که باید بدانید این است که واژن زنان یک اندام کاملا انعطاف پذیر است و می تواند کش آمده و دوباره به حالت اولیه خود بازگردد، از تامپون گرفته تا آلت جنسی مردانه و حتی تولد نوزاد.

ادامه مطلب
4 دلیل زیر رابطه زناشویی همسران را سرد میکند

 می خواهیم شما را با اشتباهات کوچک که زندگی تان را یخبندان می کند آشنا کنیم و چشم هایتان را بیشتر از قبل روی رفتار تان باز کنیم. در این مقاله 4 دلیل اصلی سرد شدن رابطه زناشویی تان را ذکر می کنیم

چگونه سریع باردار شویم «روشهای حاملگی سریع»

هنگامی که تصمیم می گیرید خانواده خود را وسعت بخشید احتمالا مشتاقید سریع به خواسته خود برسید، اما گاهی ممکن است همه چیز طبق برنامه شما پیش نرود. اگر می خواهید در تصمیمی که گرفته اید با شکست مواجه نشوید و به سرعت باردار شوید راهکارهای زیر را مد نظر قرار دهید. در ادامه پیرامون این موضوعات مطالعه خواهید کرد: معاینات پیش از بارداری، تغییر سبک زندگی، تشخیص زمان تخمک گذاری، بهترین زمان مقاربت برای بارداری، افزایش کیفیت اسپرم.

سوالاتی در مورد کوتاهی آلت تناسلی مردان و ابراز نارضایتی همسران آنها

یکی از سوالاتی که خیلی مطرح میشود . نمونه این سوال این است.  همسرم مثله خودم ادم مزاجیه . مشکلی که  منو ازار میده کوتاهی الت همسرم هست که اصلا واژن خود حسش هم نمیکنم. اما ایشان از جهات دیگر مثله بوس و .. منو کامل ارضا میکنه. تا حالا روم نشده بهش بگم از کوتاهی التت راضی نیستم. راهکاری برای درمان کوتناهی الت تناسلی در مردان هست؟ از اقایان محترم تقاضا دارم راهکار های خود را ارایه دهند.