​ 2 sms, اس ام اس , پیامک

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

sms, اس ام اس , پیامک

جدیدترین اس ام اس ها , اس ام اس, پیامک جدید, اس ام اس عاشقانه , اس ام اس مذهبی , اس ام اس های خواندنی , کلکسیون اس ام اس در وبسایت حالوا

جدیدترین اس ام اس ها , اس ام اس, پیامک جدید, اس ام اس عاشقانه , اس ام اس مذهبی , اس ام اس های خواندنی , کلکسیون اس ام اس در وبسایت حالوا

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
پیامک و متن ادبی تبریک قبولی کنکور 1400 / اس ام اس رسمی برای تبریک قبولی کنکور

پیام و اس ام اس و عکس نوشته تبریک قبولی کنکور 1400 و دانشگاه را برای تبریک گفتن به عزیزانتان در این صفجه انتخاب نمایید و خاص و مدرن این روز بزرگ را برای قدر دانی از تلاش هایشان تبریک بگویید. 

اس ام اس و متن ادبی تسلیت اربعین ۱۴۰۰ همراه با پیامک و عکس نوشته جاماندگان اربعین ۱۴۰۰

تسلیت اربعین ۱۴۰۰ با پیامک و متن ادبی و عکس نوشته ، فرارسیدن ۵ مهر ۱۴۰۰ اربعین حسینی تسلیت باد. جدیدترین پیامک و اس ام اس (اشعار ، رسمی ، ادبی ، طولانی ، متن کوتاه ، کپشن) و متن تسلیت اربعین ۱۴۰۰، عکس پروفایل و عکس نوشته های جدید ویژه اربعین ۱۴۰۰ جهت ارسال به دوستان و آشنایان برای تسلیت شهادت چهملین روز درگذشت امام حسین علیه السلام.

متن و پیام تبریک عاشقانه روز داروساز به همسرم و عشقم 1400 + عکس نوشته روز داروساز جدید 1400

اشعار و پیام جدید تبریک روز داروساز امسال به همسر,متن تبریک روز داروساز به همسرم و عشقم در سال 1400 ,جدیدترین پیام‌های تبریک روز داروساز به همسر مهربانم و عشق جانم و شوهرم در روز داروساز 1400 ,عکس نوشته تبریک روز داروساز به عشق جان و همسر را در این بخش از مجله حرف تازه با عکس های جدید پروفایل برای استوری و اینستاگرام و شبکه های اجتماعی داروساز را دانلود کنید

پیامک و متن ادبی تبریک روز کارمند به عشقم و همسرم 1400 با عکس نوشته روز کارمند مبارک عشقم 1400

پیام و متن تبریک روز کارمند به عشقم و همسرم و عکس نوشته و عکس پروفایل تبریک روز کارمند مبارک همسرم و عشق جانم و اس و ام اس و جملکس و عکس

متن ادبی تبریک روز کارمند 1400 | اس ام اس تبریک روز کارمند به همسرم و عشقم

چهارم شهریور روز کارمند نامگذاری شده است این روز را به تمامی کارمندان زحمت کش تبریک می گوییم.در ادامه پیام های تبریک روز کارمند و عکس نوشته های زیبا روز کارمند تهیه کرده ایم با ما همراه باشید.

 پیامک و متن ادبی تبریک روز جشن شهریورگان 1400 + عکس نوشته روز جشن شهریورگان 1400

جشن شهریورگان ، به روایتی در ایران باستان روز ۴ شهریورماه نامگذاری شده است. بر اساس متون کهن ایرانی، جشن شهریورگان یا چهارم شهریورماه، با تولد و مرگ دو نفر از تأثیرگذارترین شخصیت‌های تاریخ ایران یعنی زایش داراب و مرگ مانی همزمان است. به همین مناسبت، امروز برای شما مجموعه از متن های تبریک، عکس نوشته های جدید و عکس پروفایل ویژه روز جشن شهریورگان قرار داده ایم. شما می توانید از این عکس نوشته ها به عنوان عکس پروفایل خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید و یا در فضای مجازی به اشتراک بذارید. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید.

پیامک جدید و متن ادبی تبریک روز پزشک ۱۴۰۰ + عکس نوشته روز پزشک مبارک جدید ۱۴۰۰

تبریک روز پزشک ۱۴۰۰، ۱ شهریور ۱۴۰۰ روز پزشک مبارک. به همین مناسبت، ما امروز برای شما، مجموعه از جدیدترین پیام ها و متن های جدید (رسمی ، ادبی ، محترمانه ، اداری) عکس پروفایل و عکس استوری و کارت پستال و عکس نوشته های جدید ویژه تبریک روز پزشک ۱۴۰۰ برای ارسال پزشکان و کادر درمان و خانواده و اقوام و آشنایان همه دکترها و پزشکان استفاده کنید

پیام تبریک روز پزشک 1400 به همسرم و عشقم | عکس نوشته روز پزشک مبارک 1400

تبریک روز پزشک به همسرم و عشقم به مناسبت اول شهریور 1400 و روز پزشک سال 1400 ،در این بخش از حرف تازه عکس و متن تبریک روز پزشک به همسرم و عشقم و تبریک عاشقانه روز پزشک ویژه 1400, پیامک تبریک روز پزشک به همسرم, روز پزشک 1400, عکس پروفایل روزت مبارک دکتر من, عکس نوشته تبریک روز پزشک به همسر و عشقم, پیام تبریک عاشقانه روز پزشک 1400, عکس روز پزشک مبارک عشقم و همسرم و تبریک روز پزشک, روز پزشک مبارک را گرداوری کردیم .

متن روز عاشورا 1400 | جملات غمگین و سوزناک در مورد کربلا و شهیدان عاشورا ویژه محرم 1400

"جملات روز عاشورا" و" متن های غمگین و زوسناک واقعه کربلا و شهیدان روز عاشورا" را در این بخش به همراه چند شعر محرم و عاشورای حسینی 1400 آماده کرده ایم.

ادامه مطلب
جملات و متن تسلیت روز عاشورا 1400 (28 مرداد) + عکس نوشته پروفایل تسلیت عاشورای حسینی 1400

 «تسلیت روز عاشورا ۱۴۰۰»  «۲۸ مرداد ۱۴۰۰ عاشورای حسینی تسلیت باد» دهم محرم روز عاشورای حسینی و شهادت امام حسین علیه السلام و ۷۲ تن از یاران با وفایش است برای مناسبت جملات و متن تسلیت روز عاشورا ۱۴۰۰ و عکس نوشته پروفایل عاشورای حسینی ۱۴۰۰ به همراه اس ام اس و پیامک تسلیت واقعه عاشورا و کارت پستال و پوستر و انواع متن های (رسمی ، ادبی ، اشعار ، مداحی) تسلیت روز عاشورا ویژه محرم ۱۴۰۰ در بخش اس ام اس و عکس نوشته سایت خبری واضح نیوز مشاهده کنید 

مجموعه اشعار حضرت ابوالفضل عباس (ع) + شعر و نوحه در وصف حضرت عباس

شعر و نوحه در مورد حضرت عباس در محرم 

در این بخش مجموعه ای از اشعار بلند، نوحه و مداحی در وصف حضرت ابوالفضل عباس (ع) و شهادت آن حضرت در روز تاسوعا را آماده کرده ایم.

ادامه مطلب
متن ادبی، شعر و پیامک تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی 1400

گلچینی از بهترین متن ، شعر و پیامک تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی 1400 ، اس ام اس تسلیت تاسوعا و عاشورا، شعر تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی 1400و پیام رسمی تسلیت تاسوعا و عاشورا تهیه شده که در ادامه تقدیم‌تان می‌گردد. 

پیامک تسلیت شهادت حضرت علی اصغر 1400 +  اس ام اس شیرخواره امام حسین (ع) شب هفتم محرم 1400

متن تسلیت شهادت حضرت علی اصغر (ع) 1400 / متن و پیامک و اس تسلیت شهادت حضرت علی اصغر (ع) و تسلیت پیام‌های شهادت حضرت علی اصغر (ع)

این مناسبت را در ادامه این بخش مشاهده نمایید.

متن ادبی تبریک ولادت امام موسی کاظم 1400 + عکس نوشته میلاد امام کاظم مبارک

"تبریک ولادت امام کاظم 1400، 9 مرداد 1400 ولادت امام موسی کاظم مبارک ، امام موسی کاظم (علیه السلام) هفتمین امام شیعیان، فرزند امام صادق (ع) و بانو سمانه مغربیه (س) در 20 ذی الحجه سال 127 هجری قمری در مدینه متولد شد. به همین مناسبت، ما امروز برای شما، مجموعه از جدیدترین متن های تبریک، عکس پروفایل و عکس نوشته های جدید ویژه سالروز ولادت امام کاظم  ۱۴۰۰ قرار داده ایم. شما می توانید از این عکس نوشته ها به عنوان عکس پروفایل خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

پیامک تبریک میلاد امام هادی (ع) 1400 | جدیدترین اس ام اس های تبریک تولد امام هادی (ع) 1400

پیامک تبریک ولادت امام هادی (ع) 1400 با عکس نوشته پروفایل به همراه پیام تبریک میلاد امام علی النقی برای استوری با تصاویر زیبا را می خوانید. ولادت امام علی النقی الهادی علیه السلام 1400 در 4 مرداد است. امام هادی (ع) دهمین تمام شیعیان است. ایشان فرزند امام محمد تقی (ع) هستند. به مناسب ولادت امام علی النقی( امام هادی) در سال 1400، متن های تبریک ولادت ایشان و همچنین عمس نوشته های جدید و عکس پروفایل تبریک ولادت امام هادی علیه السلام را آماده کرده ایم. در ادامه مطلب همراه ما باشید. 

پیام تبریک رسمی عید غدیر خم 1400 جدید با عکس نوشته

عکس و متن تبریک عید غدیر خم 1400
در اینبخش مجموعه اي جدید از عکس و متن تبریک عید غدیر خم 1400 جدید را مشاهده میکنید. عید غدیر کـه بـه عید الله الاکبر هم مشهور اسـت، بزرگ ترین عید شیعیان جهان می‌باشد. دراین روز ودر غدیر خم، پیامبر اسلام حضرت محمد «ص» حضرت علی را بعنوان جانشین و رهبر مسلمانان جهان بعد از خود معرفی میکند. در ادامه عکسها و متن هاي زیبایی برای تبریک این عید عزیز 1400 را مرور می‌کنیم.