​ 2 تلویزیون

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

تلویزیون

تلویزیون

تلویزیون

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
داستان و بازیگران سریال ترکی تو درم را بزن (عشق مشروط) + بیوگرافی و تصاویر بازیگران تو در بزن عشق مشروط ترکیه

خلاصه داستان و بازیگران  سریال ترکی تو در بزن (عشق مشروط) + بیوگرافی و تصاویر بازیگران تو در بزن عشق مشروط (سریال ترکی)

زمان دقیق پخش و تکرار سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم + خلاصه داستان و بازیگران سریال

سریال دلدادگان از شبکه آی فیلم ساعت چند پخش می شود؟  ساعت پخش سریال دلدادگان هر شب ساعت 22 از آی فیلم با خلاصه داستان و بازیگران سریال دلدادگان با نقش آنها.

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال بوتیمار از شبکه تماشا + تاريخ شروع پخش

سریال بوتیمار از شبکه تماشا ساعت چند پخش می شود + تاريخ و ساعت پخش سریال بوتیمار از شبکه تماشا ساعت 21:00 هر شب همراه با خلاصه داستان و بازیگران سریال بوتیمار. 

تاریخ و ساعت شروع پخش و تکرار سریال سرجوخه از شبکه سه + خلاصه داستان و بازیگران

سریال سرجوخه شبکه سه از چه تاریخ و ساعتی شروع به پخش خواهد شد؟ سریال سرجوخه و ساعت دقیق پخش و تکرار آن از شبکه سه و خلاصه داستان و بازیگران آن را در این بخش میخوانید. 

زمان دقیق پخش و تکرار سریال مینو از شبکه افق + خلاصه داستان و بازیگران

سریال مینو به کارگردانی امیر پوروزیری بعد از اتمام سریال نجلا، جایگزین این سریال در شبکه افق خواهد شد، زمان و پخش و تکرار سریال مینو شبکه افق 1400 ساعت چند است؟ 

زمان دقیق پخش و تکرار سریال گل های گرمسیری شبکه آی فیلم

زمان دقیق پخش و تکرار سریال گل های گرمسیری از شبکه آی فیلم ساعت 21 هرشب میباشد . سریال تلویزیونی گل های گرمسیری به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور محصول 1387 با مضمون دفاع مقدس است.

داستان و بازیگران سریال گل های گرمسیری + بیوگرافی و تصاویر بازیگران سریال گلهای گرمسیری

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال گل های گرمسیری آی فیلم همراه با بیوگرافی و تصاویر بازیگران سریال گل های گرمسیری همراه با ساعت پخش از شبکه آی فیلم. 

زمان و تاریخ پخش فصل دوم سریال زخم کاری + جزئیات ساخت سریال زخم کاری ۲

آیا سریال فصل دوم سریال زخم کاری ساخته میشود؟ زمان و تاریخ پخش فصل دوم زخم کاری + جزئیات ساخت سریال زخم کاری ۲ از زبان محمدحسین مهدویان کارگردان سریال نمایش خانگی زخم کاری را بخوانید

سکانس جنجالی مست کردن اشکان خطیبی و تعرض به نگار جواهریان (خاتون) / فیلم کامل

فیلم کامل سکانس منشوری بازی اشکان خطیبی و نگار جواهریان در سریال خاتون را ببینید که در صحنه ای از زندان و بازداشتگاه را نشان میدهد که شیرزاد ملک با بازی اشکان خطیبی به قصد تعرض به خاتون بازیگر اصلی سریال به او حمله میکند در حالیکه حالت عادی ندارد و مست است در ادامه این ویدئو را ببینید

ادامه مطلب
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال نجلا از شبکه افق

ساعت پخش سریال نجلا از شبکه افق و ساعت بازپخش سریال نجلا شبکه افق و همچنین بازیگران و خلاصه نجلا در شبکه افق با زمان پخش و تکرار سریال نجلا هر شب ساعت 19 از شبکه افق پخش می شود و در ساعت های 23:30 و 11، تکرار آن به نمایش گذاشته می شود.

زمان پخش فصل دوم نجلا مشخص شد + جزئیات و زمان پخش سریال نجلا 2

 گروه تولید سریال مناسبتی نجلا ۲ به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حال حاضر در لوکیشنی واقع در جنوب تهران مشغول تصویربرداری هستند. تا نیمه مهر ماه تولید این سریال در تهران ادامه پیدا می‌کند و پس از آن گروه برای ادامه کار عازم جنوب کشور و سپس کشور عراق خواهند شد.

آخرین اخبار و جزییات ساخت سریال «حکم رشد» شبکه سه

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال حکم رشد که کارگردانی آن را حسن لفافیان برعهده دارد ، درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: درحال حاضر در مرحله پیش‌تولید کار هستیم و با وجود اینکه عوامل پشت دوربین همگی انتخاب شده‌اند اما فعلا بازیگران اصلی پروژه به صورت قطعی انتخاب نشده‌ و به سریال ملحق نشده‌اند.