​ 2 تلویزیون

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

تلویزیون

تلویزیون

تلویزیون

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
تاریخ و ساعت شروع پخش و تکرار سریال سرجوخه از شبکه سه + خلاصه داستان و بازیگران

سریال سرجوخه شبکه سه از چه تاریخ و ساعتی شروع به پخش خواهد شد؟ سریال سرجوخه و ساعت دقیق پخش و تکرار آن از شبکه سه و خلاصه داستان و بازیگران آن را در این بخش میخوانید. 

زمان دقیق پخش و تکرار سریال مینو از شبکه افق + خلاصه داستان و بازیگران

سریال مینو به کارگردانی امیر پوروزیری بعد از اتمام سریال نجلا، جایگزین این سریال در شبکه افق خواهد شد، زمان و پخش و تکرار سریال مینو شبکه افق 1400 ساعت چند است؟ 

زمان دقیق پخش و تکرار سریال گل های گرمسیری شبکه آی فیلم

زمان دقیق پخش و تکرار سریال گل های گرمسیری از شبکه آی فیلم ساعت 21 هرشب میباشد . سریال تلویزیونی گل های گرمسیری به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور محصول 1387 با مضمون دفاع مقدس است.

داستان و بازیگران سریال گل های گرمسیری + بیوگرافی و تصاویر بازیگران سریال گلهای گرمسیری

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال گل های گرمسیری آی فیلم همراه با بیوگرافی و تصاویر بازیگران سریال گل های گرمسیری همراه با ساعت پخش از شبکه آی فیلم. 

زمان و تاریخ پخش فصل دوم سریال زخم کاری + جزئیات ساخت سریال زخم کاری ۲

آیا سریال فصل دوم سریال زخم کاری ساخته میشود؟ زمان و تاریخ پخش فصل دوم زخم کاری + جزئیات ساخت سریال زخم کاری ۲ از زبان محمدحسین مهدویان کارگردان سریال نمایش خانگی زخم کاری را بخوانید

سکانس جنجالی مست کردن اشکان خطیبی و تعرض به نگار جواهریان (خاتون) / فیلم کامل

فیلم کامل سکانس منشوری بازی اشکان خطیبی و نگار جواهریان در سریال خاتون را ببینید که در صحنه ای از زندان و بازداشتگاه را نشان میدهد که شیرزاد ملک با بازی اشکان خطیبی به قصد تعرض به خاتون بازیگر اصلی سریال به او حمله میکند در حالیکه حالت عادی ندارد و مست است در ادامه این ویدئو را ببینید

ادامه مطلب
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال نجلا از شبکه افق

ساعت پخش سریال نجلا از شبکه افق و ساعت بازپخش سریال نجلا شبکه افق و همچنین بازیگران و خلاصه نجلا در شبکه افق با زمان پخش و تکرار سریال نجلا هر شب ساعت 19 از شبکه افق پخش می شود و در ساعت های 23:30 و 11، تکرار آن به نمایش گذاشته می شود.

زمان پخش فصل دوم نجلا مشخص شد + جزئیات و زمان پخش سریال نجلا 2

 گروه تولید سریال مناسبتی نجلا ۲ به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حال حاضر در لوکیشنی واقع در جنوب تهران مشغول تصویربرداری هستند. تا نیمه مهر ماه تولید این سریال در تهران ادامه پیدا می‌کند و پس از آن گروه برای ادامه کار عازم جنوب کشور و سپس کشور عراق خواهند شد.

آخرین اخبار و جزییات ساخت سریال «حکم رشد» شبکه سه

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال حکم رشد که کارگردانی آن را حسن لفافیان برعهده دارد ، درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: درحال حاضر در مرحله پیش‌تولید کار هستیم و با وجود اینکه عوامل پشت دوربین همگی انتخاب شده‌اند اما فعلا بازیگران اصلی پروژه به صورت قطعی انتخاب نشده‌ و به سریال ملحق نشده‌اند.

ساعت و زمان دقیق پخش و تکرار سریال تولدی دیگر از آی فیلم ۱۴۰۰ +داستان و بازیگران

ساعت و زمان پخش سریال تولدی دیگر از شبکه آی فیلم ۱۴۰۰ + زمان تکرار و بازپخش سریال تولدی دیگر از شبکه آی فیلم را از جمعه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ در این بخش میخوانید 

فصل سوم گاندو‌ 3 ساخته می شود ؟ جزییات

 گاندو ۲ رو به اتمام است ، اما تا اینجا منتظر بودیم که داستان آن دو نماینده‌ی مجلسی که در ویلای لواسان از افسرِ سرویس انگلیس دو برگه می‌گیرند تا در نطق پیش از دستور مجلس بخوانند به تصویر کشیده شود که نشد!