تبلیغات بنری
قیمت نجومی پژو 207i پانوراما در بازار آزاد نزدیک 400 میلیون تومان + تصاویر

پس از قیمت گذاری خیالی «دنا پلاس توربو اتوماتیک» در بازار آزاد، حال اتفاقی مشابه برای «پژو ۲۰۷i دنده ای پانوراما» رخ داده و با آغاز تحویل این خودرو، دلالان قیمت های بی منطقی را برای این هاچ بک آپشنال اعلام می کنند.

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار»، از چند روز قبل تحویل پژو ۲۰۷i پانوراما در نسخه دنده ای آغاز شد و این خودرو با قیمت حدودی ۱۵۶ میلیون تومان به دست حواله داران رسید. قیمت ۱۵۶ میلیون تومان عددی است که شورای رقابت برای این هاچ بک آپشنال تعیین کرده و در حال حاضر ایران خودرو تحویل ۲۰۷i دنده ای پانوراما را با این قیمت انجام می دهد.

ادامه مطلب
اسامی خودروهای با کیفیت و بی کیفت داخلی در شهریور اعلام شد

بر اساس آخرین گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در مردادماه امسال، در گروه خودروهای سبک 5 خودرو سواری توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند و همچنین 27 خودروی سبک سواری و وانت 3 ستاره کیفی به خود اختصاص دادند .

ادامه مطلب
تولید تیگو 5 در ایران با نشان MVM + عکس

به تازگی صفحه رسمی شرکت «مدیران خودرو» در اینستاگرام تصویری از یک دستگاه چری تیگو ۵ را منتشر کرده است. البته که این تیگو ۵ فاقد نشان تجاری چری است و بر روی آن نشان اختصاصی مدیران خودرو (MVM) دیده می شود. همین مسئله نشان می دهد که تیگو ۵ هم به جمع محصولات ام وی ام اضافه شده و احتمال آن زیاد است که دیگر خودروهای چری هم به خاطر مشکلات تحریم با نشان ام وی ام به بازار بیایند.

ادامه مطلب
ساینا آپشنال چه قیمتی را در بازار آزاد به دست می آورد؟

از اواخر مرداد ۹۹، تولید انبوه «ساینا آپشنال» در کارخانه سایپا-سیتروئن (سایپا کاشان) آغاز شده و به گفته مدیران این گروه خودروسازی، نمونه فول آپشن ساینا در روزهای آتی به خریداران تحویل داده می شود

ادامه مطلب
دانگ فنگ ix5 در ایران | ویژگی های دانگ فنگ ix5 برای بازار ایران مشخص شد + تصاویر

چند روزی است که تست های جاده ای «دانگ فنگ ix5» در ایران آغاز شده است و شنیده حاکی از آن است که گروه بهمن و شرکت بهمن موتور برنامه مونتاژ این کراس اوور جدید را در پیش گرفته اند. حال برخی منابع خبری می گویند که ویژگی های فنی این خودرو برای تولید قطعی شده و قرار است تا ix5 با پیشرانه ای توربو به خط تولید گروه بهمن بیاید.

ادامه مطلب
لوازم اماده بافت قالیبافی تبریز