​ 2 دانلود آهنگ جدید ایرانی از تمام خوانندگان ایرانی

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

دانلود آهنگ جدید ایرانی از تمام خوانندگان ایرانی

دانلود موزیک ,دانلود اهنگ ,دانلود اهنگ جدید, دانلود موزیک جدید ,دانلود اهنگ جدید ایرانی ,دانلود اهنگ شاد دانلود اهنگ غمگین

دانلود موزیک ,دانلود اهنگ ,دانلود اهنگ جدید, دانلود موزیک جدید ,دانلود اهنگ جدید ایرانی ,دانلود اهنگ شاد دانلود اهنگ غمگین

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
نماهنگ رضا صادقی مخصوص اربعین ۱۴۰۰ + لینک دانلود

واضح نیوز.؛ پیاده‌ها” اثری با صدای رضا صادقی است که این خواننده پاپ به مناسبت اربعین حسینی اجرا کرده است. این اثر را خود صادقی براساس ترانه‌ فواد فرهنگ ساخته و شجاعت شفاهی آن را تنظیم کرده است. 

دانلود نوحه و روضه شب نهم محرم 1400 بامداحی جواد مقدم و سید جواد ذاکر

به گواهی تاریخ روز نهم محرم سال ۶۱ هجری روزی بود که ورود شمر بن ذی‌الجوشن به صحرای کربلا بود که موجب درگرفتن جنگ در روز عاشورا شد. در این روز، همچنین شمر امان‌نامه‌ای برای حضرت عباس علیه السلام و برادران ایشان آورد که آن‌ها با شجاعت دست رد بر سینه او زدند.

ادامه مطلب
دانلود اهنگ افغانسنانی رضا بهرام شهر خالی جاده خالی خانه خانی (+موزیک ویدیو)

وقایع و اتفاقاتی که این روزها در افغانستان رخ می دهد دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و رضا بهرام خواننده موسیقی پاپ هم برای ابراز همدردی با مردم مظلوم افغانستان بخشی از آهنگ افغانی معروف شهر خالی را اجرا کرد. 

ویدیو مداحی مهدی رسولی محرم 1400 (با اینکه خیلی بدمو هرجوری بود اومدمو..)

مهدی رسولی مداح محبوب و متدین زنجانی با مداحی هایش حسابی غوغا بپا میکند. مداحی های مهدی رسولی در محرم 1400 هر شب بصورت صوتی و تصویری منتشر می‌شود. در تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی کانال های مهدی رسولی فعال هستند. و مداحی های این مداح را منتشر می‌کنند. در ادامه ویدیو مداحی تصویری با نوای مهدی رسولی را ببینید در شب چهارم محرم الحرام 1400

ادامه مطلب
ویدیو مداحی شنیدنی مهدی رسولی در شب های محرم 1400 هـیئت‌ثـاراللّٰه

مداحی:حــــاج مـــهــدی رســولـــــی در محرم 1400 

شـــــب چهارم مــحرم الحـــــرام ۱۴۴۳

‌پنجشـــنبه ۲۱ مــــردادمـــــــــــــاه ۱۴۰۰

هـیئت‌ثـاراللّٰه(رهـــروان‌امـام‌و‌شــهـدا)

ادامه مطلب
دانلود مداحی شب پنجم محرم 1400 با مداحی علیمی و بنی‌فاطمه + نوحه 1400/5/23

به گواهی تاریخ روز پنجم محرم سال ۶۱ هجری روزی بود که موقعیت کربلا به مرور حال و هوای جنگ به خود می‌گرفت؛ جنگی که با رسیدن نیروهای تازه‌نفس از کوفه برای لشکر دشمن پررنگ‌تر و مهم‌تر جلوه می‌کرد.

آهنگ پیشواز محرم ایرانسل 1400 | اهنگ پیشواز همراه اوب ویژه محرم 1400

با نزدیک شدن ماه محرم می توانید آهنگ پیشواز خط خود را بروز رسانی کنید ، کد آهنگ پیشواز محرم ۱۴۰۰ را می توانید در این مطلب انتخاب کنید و به شماره آمده ارسال کنید.

ادامه مطلب
نوحه مداحی ترکی(آذری) 1400 + دانلود نوحه ترکی محرم 1400 از مداحان معروف آذری

مداحی های آذری ها جزو محبوبیت و شنیدنی ترین مداحی های ایران است. در این بخش اثار مداحان ترکی اذری را برای محرم 1400 جمع آوری کرده ایم. در ادامه مطلب نوحه مداحی ترکی(آذری) 1400 و دانلود نوحه محرم 1400 از مداحان آذری زبان تبریز زنجان اردبیل را از سایت خبری واضح نیوز انجام دهید. 

دانلود مداحی جدید محرم 1400 صوتی ️+ نوحه محرم 1400 + ️گلچین بهترین مداحی امسال

ماه محرم 1400 هم از راه رسید. مداحان و عاشقان اهل در دنیای مجازی و اینترنت به دنبال دانلود بهترین مداحی ها برای محرم امسال خواهند بود. در این بخش بهترین نوحه و مداحی های سال 1400 را جمع آوری کرده ایم. می‌توانید دانلود مداحی محرم 1400 صوتی ️و نوحه محرم 1400 و ️گلچین جدید بهترین مداحی را از سایت خبری واضح نیوز دانلود نمایید.

دانلود جدیدترین مداحی و نوحه ها برای ماشین، مداحی های صوتی مخصوص محرم امسال (سال 1400)

حاج محمود کریمی - محرم 1400