​ 2 مذهبی و نوحه

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مذهبی و نوحه

مذهبی و نوحه

مذهبی و نوحه

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
نماهنگ رضا صادقی مخصوص اربعین ۱۴۰۰ + لینک دانلود

واضح نیوز.؛ پیاده‌ها” اثری با صدای رضا صادقی است که این خواننده پاپ به مناسبت اربعین حسینی اجرا کرده است. این اثر را خود صادقی براساس ترانه‌ فواد فرهنگ ساخته و شجاعت شفاهی آن را تنظیم کرده است. 

دانلود نوحه و روضه شب نهم محرم 1400 بامداحی جواد مقدم و سید جواد ذاکر

به گواهی تاریخ روز نهم محرم سال ۶۱ هجری روزی بود که ورود شمر بن ذی‌الجوشن به صحرای کربلا بود که موجب درگرفتن جنگ در روز عاشورا شد. در این روز، همچنین شمر امان‌نامه‌ای برای حضرت عباس علیه السلام و برادران ایشان آورد که آن‌ها با شجاعت دست رد بر سینه او زدند.

ادامه مطلب
ویدیو مداحی مهدی رسولی محرم 1400 (با اینکه خیلی بدمو هرجوری بود اومدمو..)

مهدی رسولی مداح محبوب و متدین زنجانی با مداحی هایش حسابی غوغا بپا میکند. مداحی های مهدی رسولی در محرم 1400 هر شب بصورت صوتی و تصویری منتشر می‌شود. در تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی کانال های مهدی رسولی فعال هستند. و مداحی های این مداح را منتشر می‌کنند. در ادامه ویدیو مداحی تصویری با نوای مهدی رسولی را ببینید در شب چهارم محرم الحرام 1400

ادامه مطلب
ویدیو مداحی شنیدنی مهدی رسولی در شب های محرم 1400 هـیئت‌ثـاراللّٰه

مداحی:حــــاج مـــهــدی رســولـــــی در محرم 1400 

شـــــب چهارم مــحرم الحـــــرام ۱۴۴۳

‌پنجشـــنبه ۲۱ مــــردادمـــــــــــــاه ۱۴۰۰

هـیئت‌ثـاراللّٰه(رهـــروان‌امـام‌و‌شــهـدا)

ادامه مطلب
دانلود مداحی شب پنجم محرم 1400 با مداحی علیمی و بنی‌فاطمه + نوحه 1400/5/23

به گواهی تاریخ روز پنجم محرم سال ۶۱ هجری روزی بود که موقعیت کربلا به مرور حال و هوای جنگ به خود می‌گرفت؛ جنگی که با رسیدن نیروهای تازه‌نفس از کوفه برای لشکر دشمن پررنگ‌تر و مهم‌تر جلوه می‌کرد.

نوحه مداحی ترکی(آذری) 1400 + دانلود نوحه ترکی محرم 1400 از مداحان معروف آذری

مداحی های آذری ها جزو محبوبیت و شنیدنی ترین مداحی های ایران است. در این بخش اثار مداحان ترکی اذری را برای محرم 1400 جمع آوری کرده ایم. در ادامه مطلب نوحه مداحی ترکی(آذری) 1400 و دانلود نوحه محرم 1400 از مداحان آذری زبان تبریز زنجان اردبیل را از سایت خبری واضح نیوز انجام دهید. 

دانلود مداحی جدید محرم 1400 صوتی ️+ نوحه محرم 1400 + ️گلچین بهترین مداحی امسال

ماه محرم 1400 هم از راه رسید. مداحان و عاشقان اهل در دنیای مجازی و اینترنت به دنبال دانلود بهترین مداحی ها برای محرم امسال خواهند بود. در این بخش بهترین نوحه و مداحی های سال 1400 را جمع آوری کرده ایم. می‌توانید دانلود مداحی محرم 1400 صوتی ️و نوحه محرم 1400 و ️گلچین جدید بهترین مداحی را از سایت خبری واضح نیوز دانلود نمایید.

دانلود جدیدترین مداحی و نوحه ها برای ماشین، مداحی های صوتی مخصوص محرم امسال (سال 1400)

حاج محمود کریمی - محرم 1400

دانلود نوحه و مداحی های برتر و گلچین شده مهدی رسولی و محمود کریمی در محرم 99

در این از وبسایت خبری واضح نیوز برای شما مخاطبان سایت مداحی های برتر و گلچین شده دو مداح بزرگ و معروف کشور یعنی حاج مهدی رسولی و حاج محمود کریمی را مخصوص سال 99 جهت دانلود آماده کرده ایم. در ادامه میتوانید مداحی های مهندس ریدلی و محمودی کر می محمرم 99 دانلود کرده و گوش کنید. 

مداحی مهدی رعنایی درباره کل دیوان نظامی و شاعران ایرانی + توضیحات کامل و فیلم

ماجرای مداحی مهدی رعنایی و کل دیوان نظامی شاعران ایرانی و رودکی و صدها شهریار و سعدی و هاتف فدای شاعر به مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا را در فیلم کامل در این بخش ببینید و شنوید و با این مداح اصفهانی آشنا شوید.

ادامه مطلب
محرم 1399 | دانلود تمام مداحی های حاج مهدی رسولی در ماه محرم 99

در این بخش از سایت واضح نیور برای شما کاربران عزیز سایت، مداحی های جدید حاج مهدی رسولی در محرم 99 را آماده کرده ایم. و همچنین مداحی ها و روضه های ترکی و فارسی معروف مهدی رسولی در محرم سال 1399 را می‌توانید هم اکنون از سایت خبری  واضح نیوز دانلود کنید و گوش کنید 

ادامه مطلب