​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی - 10

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی - 10

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
تقویم نجومی امروز جمعه 26 شهریور 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/06/26

تقویم نجومی امروز جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب ۱۴۰۰/۶/۲۶ و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

ادامه مطلب
شهره قمر | بیوگرافی و عکسهای شهره قمر بازیگر و همسرش + ناگفته های زندگی شخصی

شهره قمر بازیگر جوان ایرانی متولد 1372 است. شهره قمر اصالتا اهل کردستان است. در ادامه مطلب شما مخاطبان واضح نیوز را با ناگفته های زندگی شخصی شهره قمر اشنا خواهیم کرد . و همچنین بیوگرافی کامل و عکس های شهره قمر را خواهید دید . و همچنین با ازدواج و همسر شهره قمر بازیگر زن ایرانی اشنا شوید

جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در جهان - پنجشنبه 25 شهریور 1400

 جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در جهان / تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۲۲۷ میلیون و ۲۶۸ هزار و ۲۹۰ نفر رسید. / از این میان ۲۰۳ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۳۲۳ نفر بهبود یافته اند. 

ادامه مطلب
تقویم نجومی امروز پنجشنبه 25 شهریور 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/06/25

تقویم نجومی امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب ۱۴۰۰/۶/۲۵ و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید. 

ادامه مطلب
بیوگرافی و زندگینامه علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت خارجه / علی باقری کنی کیست؟

علی باقری کنی برادرزاده آیت الله مهدی مهدوی کنی و معاون سیاسی وزارت خارجه کیست؟ بیوگرافی و عکس علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت خارجه و همسرش همراه با داستان زندگی و سوابق و تحصیلات.

ادامه مطلب
جزئیات و خبر دستگیری بابک محمدی مدیرکل گمرک گناوه به علت تخلفات مالی چیست؟ + عکس

دادستان بوشهر خبر از دستگیری بابک محمدی مدیر کل گمرک گناوه به علت تخلفات مالی داد.

علی حسن پور دادستان عمومی و انقلاب بوشهر بیان کرد: ۲۳شهریور مدیرکل گمرک گناوه حسب دستور قضائی به اتهام تخلفات مالی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

او پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین کیفری برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره کل اطلاعات استان بوشهر قرار گرفت.

۲۲ شهریور نیز دادستان بوشهر از دستگیری یکی از اعضای شورای سابق گناوه و فرد دیگری خارج از مجموعه شورا و شهرداری در ادامه رسیدگی به پرونده تخلفات مالی در شهرداری این شهر خبر داده بود.

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ , فال امروز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ , فال پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

تقویم نجومی امروز چهارشنبه 24 شهریور 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/06/24

تقویم نجومی امروز چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب ۱۴۰۰/۶/۲۴ و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است.

ادامه مطلب