​ 2 پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews - 330

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews - 330

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

آخرین اخبار و رویدادهای ایران و جهان را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
آغاز به کار بازار ثانویه ارز؛ دلار ۸ هزار تومانی یا ۷۵۲۳ تومانی؟

بعد از هفته‌ها انتظار سرانجام بازار ثانویه ارز راه اندازی و روز سه شنبه مشاور بانکی اتاق بازرگانی خبر از نخستین معامله با دلار ۸ هزار تومانی داده است. با این حال برخی در شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویری از سامانه اینترنتی نیما (نظام یکپارچه معاملات ارزی) نوشته اند که دلار ثانویه ۸ هزار تومانی تنها جهت آزمایش ثبت شده و هنوز خبری از معامله آن در این سیستم نیست.

پیشخوان روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷

مرور روزنامه های ورزشی ایران ورزشی , روزنامه ابرار ورزشی , روزنامه ااستقلال جوان , روزنامه پیروزی , روزنامه در مجله حالوا. روزنامه , روزنامه های ورزشی , روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۰, روزنامه ورزشی ۲۰ تیر ۹۷


 

پیشخوان روزنامه های سراسری چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷

 

روزنامه ای ابرار , وطن امروز , روزنامه ابتکار , روزنامه اطلاعات , روزنامه تجارت انلاین , روزنامه جهان صنعت , روزنامه همشهری , روزنامه اعتماد , روزنامه آرمان , روزنامه آفتاب , روزنامه ابرار اقتصادی , روزنامه اقتصاد پویا , روزنامه شروع ,روزنامه فرصت امروز , روزنامه کسب و کار , روزنامه هدف و اقتصاد , اخبار صنعت , عصر اقتصاد.

تصاویر جدید و دیدنی کمند امیر سلیمانی در سال 97

کمند امیرسلیمانی (زاده ۱۳۵۲، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی، و فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ می‌باشد. وی همچنین دختر سعید امیرسلیمانی و خواهر سپند امیرسلیمانی از بازیگران سینما است.

روسیه چقدر برای هر تماشاگر فوتبال هزینه کرده است؟

هزینه های اخیر یکی از بالاترین ها از زمان برگزاری جام جهانی در ژاپن و کره جنوبی در سال 2002 بوده است.
در مرحله ی ساخت و ساز تاسیسات ورزشی در هر مسابقه 1387 دلار سرمایه گذاری شده است. با احتساب هزینه ها در زیرساخت ها ، این میزان تا 4694 دلار رسیده است.

ادامه مطلب

 رشد تعداد شرکت های ایرانی به ثبت رسیده در ترکیه پس از خروج ایالات متحده از توافق هسته (برجام) و همسویی سیاست ترکیه و ایران در مسائل سوریه و همزمان با رشد سطح مبادلات تجاری بین ایران و ترکیه، نکته ای است که توجه مقامات ترکیه را نیز به خود جلب کرده است.

  • سه شنبه 19 تير 1397
ادامه مطلب
پرتاب سوپرموشک آمریکا اینبار بدون تسلای قرمز

این امر انسان را متحیر می سازد که نیروهای مسلح آمریکا، تنها پس از یک پرواز فالکن هِوی Falcon Heavy این موشک را دستگاهی حاضر و آماده برای پرواز های نظامی تلقی کردند. هم اینک با آن شرکت اولین قرارداد پرواز فضایی بسته شد. هزینه قرارداد 130 میلیون دلار است. احتمال می رود این دستگاه در 2020 به فضا پرتاب شود.