​ 2 پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews - 345

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews - 345

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

آخرین اخبار و رویدادهای ایران و جهان را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
تصاویری جالب از جشن رانندگی زنان در عربستان

زنان سعودی لغو قانون منع رانندگی برای زنان را در عربستان جشن می گیرند.از شما دعوت می کنیم تا در بخش عکس حالوا ، تصاویری از روزهای اول رانندگی زنان در عربستان سعودی را ببینید.

رانندگان زنان عربستانی با دریافت گل به خیابان ها آمدند + عکس

 

زنان راننده  عربستانی با دریافت گل به خیابان ها آمدند و این در حالی بود که پس از این موضوع نیز تیم عربستان با پیروزی در مقابل مصر، به کشورش یک پیروزی با 2 گل هدیه کرد.

ادامه مطلب
تصاویری جدید از تماشاگران بازی ایران و پرتغال تا حمله قلبی خواننده معروف از هیجان

تماشاگران ایران با پر کردن ورزشگاه سارانساک روسیه جانانه تیم ملی ایران را تشویق میکردند. تصاویری زیبا از تماشاگران این بازی را یکی از سایت های خارجی منتشر کرده است . شهرام شکوهی خواننده پاپ ایرانی در ورزشگاه سارانسک روسیه هنگام تماشای بازی ایران و پرتغال دچار حمه قلب شد .

ادامه مطلب
پیشخوان روزنامه های سراسری چهارشنبه ۶ تیر ۹۷

هر روز صبح میتوانید بصورت آنلاین صفحه اصلی روزنامه های سراسری صبح کشور را در سایت حالوا  مطالعه نمایید. روزنامه سراسری منتشر شده در روز چهارشنبه ۶ تیر ۹۷ را مطالعه نماید  مرور صفحه اصلی روزنامه سراسری منتشر شده در روز چهارشنبه ۶ تیر ۹۷

میزان مصرف استاندارد تخم مرغ در روز چقدر باید باشد؟

تخم مرغ یکی از موفقیت های قابل توجه طبیعت است. آن حاوی تمام چیزهای مورد نیاز برای درست کردن یک مرغ می باشد و مدت هاست که به عنوان یکی از سالم ترین مواد غذایی موجود در نظر گرفته می شود.

ادامه مطلب