​ 2 پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews - 346

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews - 346

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

آخرین اخبار و رویدادهای ایران و جهان را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
محبوبیت فراوان علیرضا بیرانودند در بین مردم با مهار پنالتی رونالدو

علیرضا بیرانودند دروازبان با استعداد تیم ملی دیشب با مهار پنالتی برترین فوتبالیست جهان محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است طوری که در شبکه های اجتماعی علل الخصوص اینستاگرام همه با درج پستی از اون به نیکی یاد میکنند و کار او را ستایش میکنند.

ادامه مطلب
گریه های ناتمام خاطره اسدی بعد از حذف ایران + فیلم

تیم ملی ایران با بازی جسورانه مقابل پرتغال شگفتی ساز جام جهانی شد و با افتخار از جام جهانی خداحافظی کرد. ایرانیان زیادی از جمه هنرمندان برای تماشای بازیها به روسیه سفر کرده بودند از جمله خاطره اسدی هنرمند سینما .

 

بلیزر یکی از نام های باسابقه و مشهور شورولت است که البته چند سالی بود خبری از آن در سبد محصولات این شرکت آمریکایی نبود تا اینکه چند وقت پیش خبر رسید که شورولت قصد دارد نام بلیزر را بار دیگر بازگرداند.

ادامه مطلب
واکنش خبرگزاری های پرتغال به بازی این تیم مقابل ایران

  تیم ملى فوتبال ایران در حالى در رقابت هاى جام جهانى ۲۰۱۸ به مصاف تیم ملى فوتبال پرتغال رفت که در نهایت شاگردان کى روش بازى یک بر صفر باخته را با یک ضربه پنالتى به تساوى کشاندند تا آخرین دیدار تیم ملی فوتبال با تساوی به پایان برسد.

ادامه مطلب
اشک حسرت بر گونه های مهدی طارمی / واکنش سایت فیفا

مهدی طارمی در خصوص از دست دادن موقعیت عالی گلزنی در دقایق پایانی دیدار با پرتغال و اشاره فیفا به فاصله صعود چند سانتی‌متری ایران به خاطر ضربه او، اظهار داشت: به هیچ عنوان قصد توجیه موقعیتی را که از دست دادم، ندارم اما توپ وقتی به من رسید پیچ زیادی داشت. سعی کردم ابتدا به گونه‌ای توپ را کنترل کنم که پیچ توپ کمتر شود. بعد از کنترل نیز به توپ ضربه زدم که متاسفانه گل نشد و شرمنده همه مردم ایران شدم و زحمت همه بچه‌ها نیز هدر رفت.

ادامه مطلب