​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی - 5

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی - 5

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
نقش آرا فرش تبریز
تقویم نجومی امروز پنجشنبه 1 مهر 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/07/01

تقویم نجومی امروز پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

ادامه مطلب
ثبت نام وام ودیعه مسکن مهر 1400 +لینک ثبت نام و شرایط

یک مقام مسئول گفت: مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن امشب به اتمام می‌رسد و ما پیشنهاد تمدید مهلت ثبت نام را تا آذر ماه داده بودیم اما ستاد ملی مقابله با کرونا فعلا آن را تصویب نکرده است.

ادامه مطلب
پیش بینی بورس پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ | وضعیت رشد شاخص بورس در ۱۴۰۰/۰۷/۰۱

شیوه جدید عرضه اولیه به این صورت است که در آن کشف قیمت توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری انجام می‌شود و حالا صندوق‌ها باید ثبت سفارش عرضه‌ها را انجام دهند و متقاضیان شرکت در عرضه اولیه می‌توانند نماد عرضه شده را از صندوق‌ها خریداری کند

ادامه مطلب
اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با کد رهگیری پنجشنبه 1 مهر 1400 + لینک ثبت نام و واریز وجه

قرعه کشی سایپا مهر ۱۴۰۰ برگزار و لینک اسامی، لیست برندگان قرعه کشی، اولویت، اسامی برندگان نهایی و نتایج پیش فروش فوق العاده سایپا در شهریور ۱۴۰۰ (فروش فوری با قیمت قطعی و پیش فروش) پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی اعلام شد و برندگان خودرو کوییک آر و کوییک اس و ساینا مشخص شدند

ادامه مطلب
سهمیه بنزین مهر 1400 کی واریز می‌شود؟ + زمان دقیق واریز بنزین مهرماه 1400

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مهرماه ساعت ۲۴ امشب بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته در کارت‌های سوخت دارندگان خودروهای شخصی و موتور سیکلت واریز می‌شود.

ادامه مطلب
ثبت نام جاماندگان یارانه مهر 1400 / نحوه ثبت نام برای جاماندگان یارانه نقدی و معیشتی مهرماه 1400

در حالی که هیچ سایت یا سامانه‌ای برای ثبت‌ نام‌ جاماندگان یارانه وجود ندارد ، اما وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته که این موضوع همچنان در حال بررسی است.

ادامه مطلب
بیوگرافی علت درگذشت دکتر مریم خوشنویس متخصص قلب و عروق و فلوشبپ + عکس و ماجرای فوت

دکتر_مریم_خوشنویس متخصص قلب و عروق و فلوشبپ فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی دانشگاه تهران، پس از چهل روز مراقبت از مادر ش که بخاطر کرونا اینتوبه بود، سرانجام خود دچار کرونا شد.

ادامه مطلب
آیا خبر ازدواج پژمان جمشیدی با بازیگر زن لبنانی صحت دارد؟ / عکس

تصویری از پژمان جمشیدی در کنار یک زن موبلوند منتشر شده است که خیلی ها ادعا کرده اند او همسر پژمان جمشیدی است اما این واقعیت ندارد چرا که پژمان اصلا ازدواج نکرده است و در این عکس زن همراه او بازیگر زن لبنانی است