• شنبه 28 خرداد 1401 - 11:49
  • 685
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

آخرین اخبار از نقل و انتقالات استقلال در لیگ 1402-1041+ اسامی بازیکنان جدید

آخرین اخبار از نقل و انتقالات استقلال در لیگ 1402-1041+ اسامی بازیکنان جدید استقلال و وضعیت دو بازیکن تیم استقلال تهران برای فصل آینده مشخص شده است.  به گزارش واضح نیوز ورزشی ، پس از رد پیشنها
آخرین اخبار از نقل و انتقالات استقلال در لیگ 1402-1041+ اسامی بازیکنان جدید

آخرین اخبار از نقل و انتقالات استقلال در لیگ 1402-1041+ اسامی بازیکنان جدید استقلال و وضعیت دو بازیکن تیم استقلال تهران برای فصل آینده مشخص شده است. 

به گزارش واضح نیوز ورزشی ، پس از رد پیشنهاد همکاری باشگاه استقلال توسط الکس نوری، جستجو برای انتخاب سرمربی جدید این تیم همچنان ادامه دارد. همراه با شایعات درباره سرمربی، در مورد نقل و انتقالات آبی‌ها گمانه‌زنی‌های متفاوتی شکل می‌گیرد. شایعات و اخبار پیرامون استقلال طی ساعات اخیر را در ادامه مشاهده می‌کنید!

 

توافق با کاوه رضایی!

طبق اعلام رسمی باشگاه استقلال کار پیوستن سجاد شهباززاده به این تیم تمام شده و حالا آنها کاوه رضایی را هم می‌خواهند. بر اساس شنیده‌ها مذاکرات با این بازیکن سابق استقلال و تیم ملی به خوبی پیش رفته و اگر مشکل خاصی پیش نیاید طی روزهای آینده خبر استقلالی شدن کاوه رضایی هم رسانه‌ای می‌شود.

 

 

مجیدی از استقلال بازیکن نمی‌گیرد

پس از انتقال مجیدی به باشگاه الاتحاد کلبا شایعاتی شکل گرفت که او تصمیم دارد بازیکنانی از جمله کوین یامگا را جذب کند و اکنون مشخص شده که او هیچ بازیکن ایرانی‌ای را از استقلال جذب نخواهد کرد.

 

وریا غفوری: با من تماس نگرفته‌اند

در حالی که عنوان شده بود از باشگاه با کاپیتان برای تمدید قرارداد تماس گرفته شده اما وریا غفوری این موضوع را تکذیب کرد و اظهار داشت: "این موضوع صحت ندارد چرا که از باشگاه استقلال با بنده هیچ تماسی نگرفته اند."

 

صادقی آبی‌پوش می‌شود؟

با جدایی رسمی سعید صادقی از گل‌گهر، او در روزهای آینده تیم آینده‌اش را از بین استقلال، پرسپولیس یا حتی سپاهان اصفهان انتخاب خواهد کرد که گفته می‌شود شانس آبی‌پوشان پایتخت برای به خدمت گرفتن او بیشتر از بقیه است تا بتوانند قهرمانی خود را تکرار کنند.

 

وضعیت مرادمند و یزدانی مشخص شد

بر اساس گفته فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال تهران محمدحسین مرادمند اگر از سربازی کاملا ترخیص شود به استقلال برمیگردد. همچنین سیاوش یزدانی اگر در دکترا در مرحله دوم قبول شود باید دید می‌تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند یا نه، فعلا هر دو بازیکن ملوان هستند./ ایلنا