• پنجشنبه 19 خرداد 1401 - 9:33
  • 5560
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

آخرین اخبار از نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ برتر 29 / سال 1401-1402

واضح نیوز ورزشی : آخرین اخبار از نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ برتر بیست و دوم/ سال 1401-1402 درحالی که به پایان لیگ بیست‌ویکم و فصل نقل‌وانتقالات تابستانی نزدیک می‌شویم، احتمال پیوستن
آخرین اخبار از نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ برتر 29 / سال 1401-1402

واضح نیوز ورزشی : آخرین اخبار از نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ برتر بیست و دوم/ سال 1401-1402 درحالی که به پایان لیگ بیست‌ویکم و فصل نقل‌وانتقالات تابستانی نزدیک می‌شویم، احتمال پیوستن بیرانوند به پرسپولیس و سایر اخبار پرسپولیس را در این گزارش بخوانید.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در لیگ بیست‌ویکم فصل را به پایان می‌برد که در هفته بیست‌وهفتم پس از شکست برابر سپاهان عملا از کورس قهرمانی جا ماند تا در ادامه لیگ برای حفظ جایگاهش در مکان دوم بجنگد. گل‌محمدی که این روزها فشار زیادی را تحمل می‌کند در تابستان فصل گذشته و البته زمستان خریدهای خوبی انجام نداد تا عملا تیمش از نظر برخی پست‌ها شرایط خوبی را تجربه نکند. حالا در حالی که به پایان فصل نزدیک می‌شویم هواداران پرسپولیس انتظار دارند تیمشان خوب بسته شود تا شرایط بد فصل قبل را تجربه نکند.

درباره نقل‌وانتقالات پرسپولیس حرف و حدیث زیاد است. یحیی گل‌محمدی گفته که همه چیز را به آخر فصل موکول کرده اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که پرسپولیس فصل بعد دگرگون خواهد شد.

نقل و انتقالات فصل لیگ برتر 1400-1401

در خط دروازه گل‌محمدی علاقه‌ای به ادامه همکاری با لک ندارد و به همین خاطر باشگاه به دنبال جذب علیرضا بیرانوند است. درباره این موضوع هم حتی رضا رویش صراحتا عنوان کرده که مذاکرات با بیرانوند به خوبی پیش رفته است. در کنار بیرانوند پرسپولیس مذاکراتی را هم با مرتضی پورعلی‌گنجی انجام داده تا به زودی مدافع تیم ملی را به خدمت بگیرد. از طرف دیگر صحبت از حضور میلاد زکی‌پور مطرح است که به نظر می‌رسد مذاکراتی هم با این مدافع انجام شده است.

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

با وجود اینکه یحیی گل‌محمدی خواستار تمدید قرارداد میلاد سرلک و مهدی ترابی شده است اما به نظر می‌رسد کار پرسپولیس برای تمدید قرارداد این دو بازیکن سخت باشد. ترابی خواسته ابتدا طلب‌هایش پرداخت شود و میلاد سرلک هم با پیشنهادات خارجی روبرو است. البته در این میان گل‌محمدی قصد دارد نام سه بازیکن را هم به باشگاه بدهد که با وجود اینکه قرارداد دارند، در لیست مازاد قرار بگیرند. 

۵ بازیکن جدید دیگر در فهرست خرید پرسپولیس

دو بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال، در فهرست خرید‌های بعدی پرسپولیس قرار دارند. 

در شرایطی که تنها کمتر از یک هفته از پایان مسابقات بیست‌ویکمین دوره مسابقات لیگ برتر زمان می‌گذرد، دانیال اسماعیلی‌فر ستاره فصل قبل سپاهان به پرسپولیس پیوست.

با این انتقال می‌توان پرسپولیس را را تا بدین‌جا برنده قاطع نقل و انتقالات تابستانی دانست، اما این پایان کار نیست و در روز‌های آینده نیز تکلیف حضور سه بازیکن دیگر در جمع سرخپوشان مشخص خواهد شد.

سجاد شهباززاده مهاجم فصل قبل سپاهان و اسبق استقلال در روز‌های اخیر مذاکراتی را با پرسپولیس انجام داده و علاوه بر او میلاد زکی‌پور نیز در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.

سروش رفیعی و از بین موسی کولیبالی و گئورگی گولسیانی نیز یک بازیکن به جمع سرخپوشان تهرانی اضافه خواهد شد. همچنین گفته می‌شود سرخ‌ها به دنبال جذب یک مهاجم خارجی باکیفیت هم هستند تا پرونده نقل و انتقالات خود را ببندند.

منبع : ایسنا