• شنبه 28 خرداد 1401 - 9:11
  • 143
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

آخرین خبرها از انتخاب مربی برای تیم استقلال / آغاز مذاکره استقلال با ۲ مربی خارجی

آخرین خبرها از انتخاب سرمربی تیم استقلال بعد از  پاسخ منفی جواد نکونام د الکساندر نوری به درخواست استقلال ، حالا مسؤلان باشگاه با دو گزینه خارجی جهت وارد مذاکره شده اند ‌ .  به گزارش
آخرین خبرها از انتخاب مربی برای تیم استقلال / آغاز مذاکره استقلال با ۲ مربی خارجی

آخرین خبرها از انتخاب سرمربی تیم استقلال بعد از  پاسخ منفی جواد نکونام د الکساندر نوری به درخواست استقلال ، حالا مسؤلان باشگاه با دو گزینه خارجی جهت وارد مذاکره شده اند ‌ . 

به گزارش واضح نیوز ورزشی؛ باشگاه استقلال طی ۲۴ ساعت آینده مذاکرات خود با ۲ مربی خارجی را برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه آغاز می‌کند.

لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۰۱-۱۴۰۰ با قهرمانی استقلال به پایان رسید اما در روزهای پس از قهرمانی، این تیم هنوز روی آرامش را ندیده است. «فرهاد مجیدی» که پس از سال‌ها آبی‌پوشان را به جام قهرمانی رساند بلافاصله راهی امارات شد و هدایت تیم جدیدی را برعهده گرفت.

باشگاه استقلال در روزهای اخیر با مربیان مختلفی وارد مذاکره شده که جدی‌ترین آنها «جواد نکونام» و «الکساندر نوری» بودند اما هر ۲ مربی به استقلال پاسخ منفی دادند.

تعدادی از هواداران استقلال هم که از شرایط موجود راضی نیستند، دیروز (پنجشنبه) مقابل باشگاه تجمع کرده و از مدیریت باشگاه خواستند هرچه زودتر تکلیف تیم را روشن کند.

حالا از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که مدیران باشگاه در ۲۴ ساعت آینده پیشنهاد خود را به ۲ گزینه نهایی خارجی ارائه و مذاکره را آغاز می‌کنند. / ایرنا