• یکشنبه 15 خرداد 1401 - 8:05
  • 215
  • 0 دیدگاه

امروز يکشنبه ۱۵ خرداد ، آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون وکالت

واضح نیوز اجتماعی: آزمون وکالت ۱۴۰۱ و مهلت ثبت نام در آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ را بخوانید  مهلت باقیمانده ثبت نام مهلت تمدید شده برای ثبت نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون&zwnj
امروز يکشنبه ۱۵ خرداد ، آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون وکالت

واضح نیوز اجتماعی: آزمون وکالت ۱۴۰۱ و مهلت ثبت نام در آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ را بخوانید 

مهلت باقیمانده ثبت نام

مهلت تمدید شده برای ثبت نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری برای پذیرش سال ۱۴۰۰ امروز یکشنبه ۱۵ خردادماه پایان می‌یابد.

ثبت آزمون وکالت ۱۴۰۱

 تاکنون بیش از ۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ثبت نام کردند، اعلام کرده بود که داوطلبان تا پایان روز یک شنبه ۱۵ خرداد ماه فرصت دارند با مراجعه با سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرده بود که اطلاعیه تکمیلی درباره اصلاحات آگهی پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://sanjesh.org منتشر شده و داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.

به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور، پیش از این دوشنبه ۹ خرداد را به عنوان آخرین مهلت ثبت نام این آزمون اعلام کرده بود که این مهلت تا آخر وقت یکشنبه ۱۵ خردادماه تمدید شد