• یکشنبه 22 خرداد 1401 - 7:10
  • 203
  • 0 دیدگاه

آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت ۱۴۰۱ ؛ تاریخ ثبت نام و زمان آزمون

زمان دقیق ثبت نام و برگزاری شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت ۱۲ امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ آغاز می شود و تا ۸ تیر ماه ادامه دارد. ‌واضح نیوز اجتماعی: کارت ورود به جلسه شصت و شش
آغاز ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت ۱۴۰۱ ؛ تاریخ ثبت نام و زمان آزمون

زمان دقیق ثبت نام و برگزاری شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت ۱۲ امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ آغاز می شود و تا ۸ تیر ماه ادامه دارد.

‌واضح نیوز اجتماعی: کارت ورود به جلسه شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) روز ۱۴ تیر توزیع می‌شود و آزمون نیز روز ۱۶ تیر ماه برگزار خواهد شد در نهایت کارنامه داوطلبان ۲۶ تیر ماه منتشر خواهد شد.

برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code بوده که در بالای آن درج می شود. درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «تأیید کارنامه») یا Check Certificate Validity قابل استعلام است.

بنابراین کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد و مراجع گوناگون (دانشگاهها، سازمانها) می توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.

وزارت بهداشت تاکید کرد؛ به دلیل ضرورت برقراری نظم و حفظ سکوت و آرامش در سالن های برگزاری آزمون، درهای حوزه رأس ساعت ۸:۳۰ صبح بسته می‌شود و از ورود افرادِ دیرآمده، جلوگیری خواهد شد.

هزینه ثبت نام قابل برگشت یا نگهداری برای دوره های بعدی نیست.

برای ثبت نام در شصت و ششمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE)، مبلغ ۲ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال (۲۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان) باید به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، داوطلبان ​​​​​​​آزمون های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال جاری طی پنج نوبت می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. 

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال جاری دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است.