• دوشنبه 29 آبان 1402 - 8:47
  • 193
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

آغاز فروش بلیت قطار تهران - کربلا آذر ۱۴٠۲ از روز دوشنبه ۲۹ آبان

فروش بلیت قطار تهران کربلا آذر 1402 از روز دوشنبه 29 آبان آغاز میشود / قیمت بلیط قطار تهران کربلا ۱۴۰۲ مرحله جدید فروش بلیط قطار ترکیبی تهران - کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه از ساعت ۱۰ صبح
آغاز فروش بلیت قطار تهران - کربلا آذر ۱۴٠۲ از روز دوشنبه ۲۹ آبان

فروش بلیت قطار تهران کربلا آذر 1402 از روز دوشنبه 29 آبان آغاز میشود / قیمت بلیط قطار تهران کربلا ۱۴۰۲

مرحله جدید فروش بلیط قطار ترکیبی تهران - کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز می‌شود.

زمان دقیق آغاز فروش بلیط قطار تهران به کربلا آذر 1402

سید میعاد صالحی از آغاز مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران کربلا از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه خبر داد.

زمان حرکت قطار تهران به کربلا (آذر 1402)

وی با اشاره به نحوه سیر قطار ترکیبی، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قطار ترکیبی تهران کربلا روزهای شنبه از ایستگاه تهران حرکت می‌کند و مسافران پس از عبور از مرز شلمچه، با اتوبوس از شلمچه تا بصره را طی کرده و از آنجا مجددا با قطار تا کربلا سیر خواهند کرد.

بلیط قطار برگشت کربلا به تهرتن آذر 1402

بنا بر اعلام راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، قطار برگشت نیز از شهر کربلا صبح روزهای شنبه هر هفته به سمت بصره و از آنجا با اتوبوس به مرز شلمچه و از شلمچه تا ایستگاه نهایی تهران به‌وسیله قطار حرکت می‌کند.

مدیرعامل راه‌آهن در خصوص نوع قطارهای مورد استفاده نیز گفت: قطار داخل ایران برای کلیه مسافرین چهار تخته چهار ستاره است و در داخل عراق انواع اتوبوسی درجه ۱، اتوبوسی وی‌آی‌پی و کوپه‌ای است.  

نحوه خرید بلیط قطار تهران به کربلا از سایت رجا

هموطنان می‌توانند از زمان تعیین‌شده با توجه‌ به نکات مربوطه از جمله دارا بودن گذرنامه معتبر از طریق وبگاه www.rai.ir به‌صورت اینترنتی و یا به طور همزمان از طریق دفاتر فروش حضوری بلیت قطار به خرید بلیت اقدام کنند.