• دوشنبه 25 مهر 1401 - 12:37
  • 306
  • 0 دیدگاه

آمار فوتی های حادثه آتش سوزی زندان اوین + آمار مجروحان حریق اوین

 8 نفر فوتی تازه ترین گزارش دریافتی از مسولان زندان اوین , چهار نفر دیگر از مجروحان حادثه حریق زندان اوین درگذشتند؛ با احتساب فوت این ۴ نفر، مجموع فوتی‌های حادثه درگیری زندانیان با یکدیگر و
آمار فوتی های حادثه آتش سوزی زندان اوین + آمار مجروحان حریق اوین

 8 نفر فوتی تازه ترین گزارش دریافتی از مسولان زندان اوین , چهار نفر دیگر از مجروحان حادثه حریق زندان اوین درگذشتند؛ با احتساب فوت این ۴ نفر، مجموع فوتی‌های حادثه درگیری زندانیان با یکدیگر و آتش‌سوزی در زندان اوین به ۸ نفر رسید.

به گزارش واضح نیوز به نقل از تسنیم ;  4 نفر دیگر از مجروحان حادثه حریق زندان اوین درگذشتند؛ با احتساب فوت این 4 نفر که متأسفانه به‌دلیل شدت وخامت حالشان در بیمارستان از دنیا رفتند، مجموع فوتی‌های حادثه درگیری زندانیان با یکدیگر و آتش‌سوزی شنبه‌شب گذشته در زندان اوین به 8 نفر رسید.

تمامی 8 فرد فوت‌ شده از زندانیان بند جرایم مربوط به سرقت بوده‌اند.

گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه در ادامه تأکید می‌کند، 6 نفر از مجروحین این حادثه همچنان در بیمارستان و تحت درمان و رسیدگی‌های پزشکی هستند و حال عمومی آنها مساعد و رو به بهبود است.

این گزارش حاکی است شامگاه شنبه پس از ورود به‌موقع دادستان تهران و رییس سازمان زندانها به محل زندان اوین و با همکاری مسئولین زندان، نیروهای انتظامی، آتش‌نشانی و اورژانس بیش از 70 زندانی که در معرض خطر آسیب‌دیدگی جدی بودند نجات پیدا کردند.

در پایان گزارش مرکز رسانه تصریح شده است هویت تمامی فوت‌شدگان به اطلاع خانواده آنها رسیده است و متعاقب دستور قضایی، اسامی آنها به‌صورت عمومی نیز منتشر خواهد شد./ تسنیم