تبلیغات بنری
بازیکنان تیم ایران کار دشواری در برابر پرتغال مخصوصا رونالدو بازیکن فوق تکنیکی خواهند داشت
آیا رونالدوی پرتغالی بنیه دفاعی ایران را از هم خواهد پاشید

 

حالوا : کم کم به بازی ایران - پرتغال نزدیک میشویم و ترس و استرس در حال افزایش است . بازیکنان تیم ایران کار دشواری در برابر پرتغال مخصوصا رونالدو بازیکن فوق تکنیکی خواهند داشت . امیدواریم شاهد بازی خوب از بچه های تیم ملی ایران باشیم .

 

مقابل ایران همه چیز به رونالدو ختم می‌شود

سایت معتبر انگلیسی در آستانه بازی های حساس روز پایانی مرحله گروهی گزارشی جالب از آخرین تمرین قهرمان یورو در کمپ مسکو منتشر و مدعی شد پرتغال آماده رویارویی با ایران است. سایت dailymail در گزارشی از کمپ پرتغال در حومه مسکو مدعی شد قهرمان یورو 2016 برای اولین صعود به مراحل نهایی جام جهانی بعد از 16 سال آماده می شود تا با عبور از سد ایران به عنوان یکی از دو تیم صعود کننده از گروه مرگ نامش را در میان بزرگان جهان ثبت کند.

 

 

رونالذو
تمرینات اختصاصی رونالدو قبل از دیدار با ایران

 

در گزارش سایت dailymail آمده است:« آخرین جلسه تمرینی سنگین پرتغال قبل از سفر شبانه به سارانسک در حالی برگزار شد که همه چیز به رونالدو ختم می شد تا همچون دو بازی قبلی با اسپانیا و مراکش مرد سال جهان دوباره زمینه موفقیت های قهرمان اروپا را فراهم کند. ستاره اول فوتبال جهان بعد از چهار بار گلزنی در دو بازی گذشته باز هم امید اول گلزنی پرتغالی ها مقابل ایران است».

 

جام جهانی روسیه 2018

 تمرینات اختصاصی رونالدو قبل از دیدار با ایران


این سایت در ادامه به جایگاه مستحکم رونالدو میان ملی پوشان این کشور اشاره کرد و نوشت مرد سال جهان و ستاره رئالی ها یکی از پرنفوذترین بازیکنان در اردوی سلسائو محسوب می شود که رابطه صمیمانه او با بازیکنان نیز در جام جهانی 2018 بیشتر از همیشه به چشم آمده است.

 

 

کریس رونالدو - جام جهانی روسیه
مربی تیم پرتغال

 

سایت dailymail سپس گزارشی تصویری از این تمرین و هنرنمایی های رونالدو با توپ را منتشر کرد، جایی که فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال در گوشه ای از زمین زیر سایه درخت شاهد این هنرنمایی ها بود و به این فکر می کرد که با چه استراتژی مقابل ایران و کارلوس کی روش به میدان برود تا جواز صعود به مرحله حذفی جام جهانی 2018 بعد از چهار دوره را به دست بیاورد. / ورزش سه