• جمعه 20 خرداد 1401 - 18:42
  • 3162
  • 0 دیدگاه

آیا شنـبه 21 خرداد 1401 تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا آلودگی هوا

آیا شنـبه 21 خرداد 1401 تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا به علت آلودگی هوا و گرد و غبار و ولادت امام رضا (ع) ۲۱ خرداد و آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات روز شنبه ۲۱ خرداد و وضعیت تعطیل
آیا شنـبه 21 خرداد 1401 تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا آلودگی هوا

آیا شنـبه 21 خرداد 1401 تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا به علت آلودگی هوا و گرد و غبار و ولادت امام رضا (ع) ۲۱ خرداد و آخرین خبر تعطیلی مدارس و ادارات روز شنبه ۲۱ خرداد و وضعیت تعطیلی مدارس شهرهای تهران ، ،کرج ، و سایر شهرها در شنبه ۲۱ خرداد را در این گزارش واضح نیوز بخوانید. 

آخرین خبر تعطیلی مداری و ادارات شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا آلودگی هوا

با توجه به افزایش آلایندگی های گرد و غبار در اکثر شهرهای و ناسالم بودن هوای پایتخت و سایر شهرها انتظار تعطیلی شنبه ۲۱ خرداد  وحود دارد و باید منتظر اطلاعیه تعطیلی بود . در حال تکمیل خبر...

تغییر ساعات کاری ادارات کشور از فردا شنبه 

بر اساس مصوبه هیئت دولت ساعت آغاز و پایان همه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی غیر دولتی از فردا تا سوم شهریور از 7 تا 13:30 خواهد بود.

وضعیت هوا امروز و فردا شنبه 

«طی امروز بعد از ظهر و فردا بعد از ظهر، وزش باد شدید و گرد و غبار را در برخی از استان‌ها شاهد هستیم. احتمالا تا پنجشنبه نیز این ادامه دارد.» اما گرد و خاک کدام استان‌ها را در بر می‌گیرد؟

موج جدید گرد و غبار بار دیگر کشور را می‌گیرد و احتمالا تا پنجشنبه نیز ادامه دارد. این بار اما تعداد استان‌های کمتری درگیر می‌شوند و مدت دوام ذرات گرد و خاک در هوا نیز کوتاه‌تر است.

سازمان هواشناسی کشور نیز برای برخی از استان‌ها امروز سه‌شنبه ۱۷ خرداد، رگبار و رعد و برق، وزش باد، باد شدید موقت همراه با گرد و غبار پیش‌بینی کرد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا نیز در این مورد به تجارت‌نیوز می‌گوید: «طی امروز بعد از ظهر و فردا بعد از ظهر، وزش باد شدید و گرد و خاک را در برخی از استان‌ها داریم.»

موج جدید گرد و غبار در ۸ استان

اما کدام استان‌ها با موج جدید گرد و غبار مواجه می‌شوند؟ صادق ضیاییان در این مورد می‌گوید: «استان‌های مرکزی، اصفهان، تهران، البرز، کرمانشاه، کردستان و تا حدودی زنجان امروز و فردا با گرد و خاک مواجه هستند.»

بیشتر بخوانید :

سوتی عجیب استاندار یزد در مکالمه با رییس جمهور : سلام شما را به جان‌ باختگان می‌رسانم!

متن تبریک ولادت امام رضا ۱۴۰۱ با جملات زیبا و عکس نوشته

فیلم / مریلا زارعی در مراسم اکران فیلم هناس (جمعه ۲۰ خرداد)

تصاویری مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز (خواننده) و سام اصغری مدل ایرانی را ببینید

بارش باران مصادف‌ با‌ شب‌ میلاد‌ امام‌ هشتم بر سر زائران امام رئوف امام رضا (ع)