تبلیغات بنری
اسپوتنیک : ولادیمیر پوتین در پاسخ به خبرنگاران گفت که او علاقه مند به هاکی است و هنوز به این بازی می پردازد. رئیس جمهور فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین معتقد است که بازی فوتبال یک هنر واقعی است، در حالیکه او علاقه به هاکی دارد. وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید آیا پس از بازی های جام جهانی نمی خواهد فوتبال بازی کند گفت:" در ظاهر به نظر می رسد که همه ما می توانیم این کار را انجام دهیم. به نظر می رسد ضربه به توپ آسان است. اما بازی واقعی فوتبال، یک هنر خاص است. من در حال حاضر هاکی بازی می کند".…
آیا پوتین فوتبال بازی میکند ؟

اسپوتنیک : ولادیمیر پوتین در پاسخ به خبرنگاران گفت که او علاقه مند به هاکی است و هنوز به این بازی می پردازد.

رئیس جمهور فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین معتقد است که بازی فوتبال یک هنر واقعی است، در حالیکه او علاقه به هاکی دارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید آیا پس از بازی های جام جهانی نمی خواهد فوتبال بازی کند گفت:" در ظاهر به نظر می رسد که همه ما می توانیم این کار را انجام دهیم. به نظر می رسد ضربه به توپ آسان است. اما بازی واقعی فوتبال، یک هنر خاص است. من در حال حاضر هاکی بازی می کند".

ولادیمیر پوتین اشاره کرد که او قبلا اسکیت بازی می کرد و همچنان می خواهد هاکی و اسکیت بازی کند.

شایان ذکر است، مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ با پیروزی تیم ملی فرانسه بر کروواسی به پایان رسید.