• جمعه 27 آبان 1401 - 18:50
  • 3451
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی آیلار حقی دختر اهل تبریز با علت مرگ و عکس + فیلم سقوط آیلار حقی از برج شهران تبریز

بیوگرافی با عکس آیلار حقی دختر اهل تبریز با علت مرگ آیلار حقی همراه با فیلم سقوط آیلار حقی از دوربین های برج شهران تبریز را ببینید شامگاه ۲۴ آبان جوانی به نام «آیلار حقی » بر اثر سقوط ا
بیوگرافی آیلار حقی دختر اهل تبریز با علت مرگ و عکس + فیلم سقوط آیلار حقی از برج شهران تبریز

بیوگرافی با عکس آیلار حقی دختر اهل تبریز با علت مرگ آیلار حقی همراه با فیلم سقوط آیلار حقی از دوربین های برج شهران تبریز را ببینید

شامگاه ۲۴ آبان جوانی به نام «آیلار حقی » بر اثر سقوط از ساختمان در تبریز جان باخت و این امر دستمایه‌ای برای ضدانقلاب برای کشته‌سازی جدید شد.

بیوگرافی آیلار حقی​

آیلار حقی 25 ساله از تبریز اهل شهرستان ملکان (ملیک کندی)، ایلار دانشجوی پزشکی از دانشگاه آزاد تبریز بود که طبق برخی از اخبار 25 ابان فوت کرده است اما خبر آن 27 ام در شبکه های منتشر شده است علت فوت ایشان پرتاب از ارتفاع و فرورفتن میلگرد در بدن است

پروژه کشته‌سازی رسانه‌های ضد انقلاب موارد مختلفی مشاهده شده است که مرگ افرادی که هیچ ارتباطی با حوادث اخیر نداشته را به دروغ به اغتشاشات مرتبط کرده و مدعی می‌شوند که در تجمعات بدست نیروهای انتظامی و امنیتی کشته شده‌اند.

آیلار حقی تبریز ، کشته شدن آیلار حقی ، علت مرگ آیلار حقی

یکی از این موارد دروغ که از دیشب توسط برخی جریانات معاند در فضای مجازی مطرح می‌شود، کشته شدن دختر جوانی به نام « آیلار حقی» دانشجو دانشگاه آزاد علوم پزشکی تبریز در تبریز است که مدعی‌اند در اغتشاشات تبریز کشته شده اما خبر مربوط به فوت وی توسط اورژانس در نقطه ای که اصلا تجمعی در ۵۰ روز گذشته نبوده سقوط در محل گودبرداری جنب برج شهران( برج مسکونی ۳۱ طبقه) تبریز بوده است.

دوربین های مدار بسته برج شهران تبریز نشان می دهد آیلار حقی شب ۲۵ آبان توسط یک خودروی سواری مقابل مجتمع پیاده می شود.

وی به دلیل مصرف برخی اقلام غیر مجاز در حالیکه تعادل ندارد به سمت محوطه مجتمع می رود و متاسفانه به داخل گودال بزرگ ساختمانی که در مجاورت مجتمع در حال ساخت و ساز است سقوط می کند.

دستگیری ۳ نفر در ارتباط با فوت آیلار حقی در تبریز

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: به دنبال حادثه فوت آیلار حقی، به دلیل سقوط در محل گودبرداری جنب برج شهران تبریز، تاکنون سه نفر از مرتبطین این حادثه شناسایی و دستگیر شده اند.

ایسنا نوشت: سرهنگ ابراهیم محمودی، روز جمعه 27 آبان ماه، در جمع خبرنگاران گفت: با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه، مشخص شده که متوفی ازیک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.

وی افزود: تحقیقات پلیسی در حال انجام می‌باشد و اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

آیلار حقی

 با توجه به موج سواری رسانه‌های معاند در خصوص موضوعات اخیر کشور و بهره برداری معاندین از حوادث روزمره جهت تشویش و فریب افکار عمومی، مردم عزیز به اخبار رسانه‌های ضد انقلاب توجه نکرده و اخبار از رسانه‌های موثق دنبال کنند.

سقوط از ارتفاع علت مرگ آیلار 

آیلار حقی دانشجوی دانشگاه آزاد تبریز بوده که ۲ شب قبل از یک ساختمان نیمه‌ساز در تبریز سقوط می‌کند که منجر به فوت وی می‌شود.

تحقیقات درباره علت مرگ او ادامه دارد و در این خصوص نیز تاکنون یکی از دوستان او به نام سینا و ۲ نفر از مرتبطینش برای تحقیقات تکمیلی دستگیر شده‌اند.