تبلیغات بنری
معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران ضمن رد شایعاتی که در مورد کمبود بنزین سوپر در تهران مطرح می شود، گفت: ۱۸۰ جایگاه در تهران دارای بنزین سوپر هستند.   سعید برخوردار در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان در شهر تهران با کمبود بنزین سوپر مواجه نیستیم، اظهار کرد: اکثر مجاری عرضه بنزین در تهران بنزین سوپر دارند و برای تامین این فراورده نفتی هیچ مشکلی وجود ندارد.   وی با بیان اینکه به تمامی جایگاه‌های متقاضی بنزین سوپر داده می شود، تصریح…
ادرس جایگاه های دارای بنزین سوپر در تهران

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران ضمن رد شایعاتی که در مورد کمبود بنزین سوپر در تهران مطرح می شود، گفت: ۱۸۰ جایگاه در تهران دارای بنزین سوپر هستند.

 

سعید برخوردار در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان در شهر تهران با کمبود بنزین سوپر مواجه نیستیم، اظهار کرد: اکثر مجاری عرضه بنزین در تهران بنزین سوپر دارند و برای تامین این فراورده نفتی هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

وی با بیان اینکه به تمامی جایگاه‌های متقاضی بنزین سوپر داده می شود، تصریح کرد: استقبال چندانی از سوی مردم برای بنزین سوپر نیست که شاید علت آن نرخ آزاد این فراورده نفتی باشد و این موضوع ارتباطی با کمبود بنزین سوپر ندارد.

برچسب ها : ,