• شنبه 07 خرداد 1401 - 21:25
  • 227
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

اروگوئه ؛ جدیدترین گزینه تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه

واضح نیوز ورزشی / تیم ملی فوتبال اروگوئه جدیدترین گزینه تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه خواهد بود. تیم ملی فوتبال کشورمان برای انتخاب بازی دوستانه در فیفادی پیش‌رو گزینه‌های مختلف را بررس
اروگوئه ؛ جدیدترین گزینه تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه

واضح نیوز ورزشی / تیم ملی فوتبال اروگوئه جدیدترین گزینه تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه خواهد بود. تیم ملی فوتبال کشورمان برای انتخاب بازی دوستانه در فیفادی پیش‌رو گزینه‌های مختلف را بررسی می‌کند و اروگوئه یکی از گزینه‌ها است.

با لغو دیدار دوستانه ایران و کانادا در فیفادی پیش‌رو که قرار بود هفته آینده در ونکوور برگزار شود، فدراسیون فوتبال به دنبال گزینه‌هایی برای جایگزین این مسابقه و همچنین هماهنگی دیدارهای دیگر است.

رایزنی با گزینه‌های مختلف در حال انجام است و تیم‌هایی که در فیفادی پیش‌رو امکان برگزاری بازی دوستانه دارند، در برنامه فدراسیون فوتبال قرار گرفته‌اند. مسئولان فدراسیون همچنین تصمیم دارند بعد از برگزاری اردوی قطر یک مسابقه دوستانه برای شاگردان اسکوچیچ ترتیب دهند و اروگوئه یکی از گزینه‌های آنهاست.

تا این لحظه هیچ مسابقه‌ای برای تیم ملی نهایی نشده و رایزنی برای برگزاری بازی‌های دوستانه در اردوی قطر و همچنین دیدار دوستانه با اروگوئه در جریان است.

طبق اعلام استیلی، ملی پوشان فوتبال کشورمان از روز 9 خرداد برای آماده‌سازی وارد اردوی قطر خواهند شد.

منبع : تسنیم