تبلیغات بنری
 در دنیای که یک چرخشی بزنید با انواع و اقسام و حواشی اتفاقات در مورد هنرمندان را شاهد خواهی بود از تولد لاچکری سوپراستار سینمای ایران محمد رضا گلزار تا دزدی از مغازه ستاره فوتبال ایران سردار ازمون .   دزدی که به مغازه سردار زد دزدی به مغازه سردار آزمون وارد شده و با پارک کردن ماشینش در مقابل دوربین مداربسته اقدام به دزدی از این مغازه در گنبد کرده است واکنش سردار آزمون در نوع خودش جالب توجه است سردار آزمون مهاجم تیم ملی پستی جالب در اینستاگرام منتشر کرده است. فردی برای دزدی به مغازه او…
از تولد لاچکری سوپراستار سینما تا دزدی از مغازه ستاره فوتبال

 در دنیای که یک چرخشی بزنید با انواع و اقسام و حواشی اتفاقات در مورد هنرمندان را شاهد خواهی بود از تولد لاچکری سوپراستار سینمای ایران محمد رضا گلزار تا دزدی از مغازه ستاره فوتبال ایران سردار ازمون .

 

دزدی که به مغازه سردار زد

دزدی به مغازه سردار آزمون وارد شده و با پارک کردن ماشینش در مقابل دوربین مداربسته اقدام به دزدی از این مغازه در گنبد کرده است واکنش سردار آزمون در نوع خودش جالب توجه است


سردار آزمون مهاجم تیم ملی پستی جالب در اینستاگرام منتشر کرده است. فردی برای دزدی به مغازه او می‌رود، اما پیش از آنکه چیزی بدزدد مجبور به فرار می‌شود.

اما واکنش اینستاگرامی سردار آزمون در نوع خودش شنیدنی است . وی علاوه بر اینکه فیلم حضور این دزد را در مغازه اش منتشر کرده، در ادامه عکس ماشین و پلاک خودروی او را هم در اختیار همه قرار داده است.

سردار در این باره نوشته است: «آقای دزد، آن بالای مغازه را بخوانی نوشته مغازه سردار آزمون. میدانی با کسی در افتادی که خودش می‌آید بالای سرتان. کل آمارتان در آمده، حتی کجا می‌خوابید.»

 

دزدی

 

 

تولد لاچکری رضا گلزار سوپراستار سینمای ایران

محمدرضا گلزار بازیگر محبوب کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش تصاویری از جشن تولدش منتشر کرد.

با توجه به این که تاریخ تولد محمد رضا گلزار ( ۱ فروردین ۱۳۵۶ )، امسال تولدش را در 13 فروردین در حالی که پا به عرصه 42 سالگی گذاشت برگزار کرد.

محمد رضا گلزار، هنر پیشه سینما، نوازنده (گیتار، پرکاشن)، مجری، خواننده و مدل ایرانی با انتشار عکس زیر از تولدش خبر داد.

جشن تولد لاکچری محمدرضا گلزار+ عکس

 

رضا گلزار - 1

رضا گلزار - 2

رضا گلزار - 3