تبلیغات بنری
اسامی تیم های ایرانی در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا   مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که ۸ بازیکن ایرانی در تیم منتخب هفته پایانی قرار گرفتند. دور ششم و پایانی از مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در حالی خاتمه یافت که تنها دو تیم استقلال و پرسپولیس جواز صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی را کسب کردند و تیم‌های سپاهان و شهر خودرو نیز به کار خود بدون کسب جواز صعود پایان دادند.   این اتفاق در حالی رخ داد که چهار نماینده…
لیگ قهرمانان آسیا 2020 | اسامی تیم های ایرانی در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا

اسامی تیم های ایرانی در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا

 

مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که ۸ بازیکن ایرانی در تیم منتخب هفته پایانی قرار گرفتند.

دور ششم و پایانی از مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در حالی خاتمه یافت که تنها دو تیم استقلال و پرسپولیس جواز صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی را کسب کردند و تیم‌های سپاهان و شهر خودرو نیز به کار خود بدون کسب جواز صعود پایان دادند.

 

این اتفاق در حالی رخ داد که چهار نماینده کشورمان، در هفته ششم از مرحله گروهی به سه پیروزی و یک شکست دست یافتند و این نتیجه باعث شد تا 8 بازیکن ایرانی در تیم منتخب این هفته قرار بگیرند.

 

سیدحسین حسینی، علی کریمی و مهدی قائدی از استقلال، فرشاد فرجی از شهر خودرو، شجاع خلیل‌زاده و وحید امیری از پرسپولیس و امید نورافکن به همراه سجاد شهباززاده از سپاهان نفراتی بودند که در کنار مهدی بن‌عطیه، هاشم علی و کوجو لابا 11 بازیکن تیم منتخب هفته ششم را تشکیل دادند.