• سه شنبه 14 تیر 1401 - 1:48
  • 249
  • 0 دیدگاه

اسامی شهرهای تعطیل (تعطیلی ادارات و بانک ها ) شه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به علت آلودگي هوا و گرد و غبار

تمامی ادارات و بانکهای اصفهان و یزد شه شنبه 14 تیر به علت گرد و غبار و آلودگی هوا تعطیل میباشد . تعطیلی ادارات و بانکهای استان اصفهان و یزد سه شنبه ۱۴ تیر بع علت آلودگي هوا مدیرکل مدیریت بحران است
اسامی شهرهای تعطیل (تعطیلی ادارات و بانک ها ) شه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به علت آلودگي هوا و گرد و غبار

تمامی ادارات و بانکهای اصفهان و یزد شه شنبه 14 تیر به علت گرد و غبار و آلودگی هوا تعطیل میباشد .

تعطیلی ادارات و بانکهای استان اصفهان و یزد سه شنبه ۱۴ تیر بع علت آلودگي هوا

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات، فعالیت‌های آموزشی و ورزشی تابستانه و مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و مهدهای کودک در روز سه شنبه در اصفهان و ۱۴ شهر استان خبر داد.

منصور شیشه فروش با اعلام این خبر گفت: باتوجه به نفوذ توده گرد و خاک از کانون‌های داخلی استان تا اواخر روز سه شنبه، وزش باد، خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در نیمه شرقی، جنوب، شمال شرق و مرکز استان، و به منظور کاهش مواجهه با این شرایط، کارگروه اضطرار شرایط آلودگی هوای استان اصفهان تشکیل شد.

وی از تصویب ممنوعیت هرگونه فعالیت منجر به افزایش گرد و خاک خبر داد و افزود: رعایت اصول حفاظت فردی، استفاده از ماسک و تعطیلی ادارات، فعالیت‌های آموزشی و ورزشی تابستانه و مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و مهدهای کودک مصوب شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: این مصوبات در شهرستان‌های اصفهان، خور و بیابانک، اردستان، نایین، ورزنه، خمینی شهر، فلاورجان، لنجان، مبارکه، کوهپایه، هرند، جرقویه، شهرضا، برخوار و شاهین شهر فردا اعمال خواهد شد.

شرایط اضطرار آلودگی هوای استان یزد اعلام کرد با توجه به تداوم آلودگی هوا، فردا همه ادارات دولتی و بانکها تعطیل خواهد بود.

هفتمین جلسه کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا در سال ۱۴۰۱ دقایقی پیش تشکیل جلسه داد.ادارات و بانکهای یزد تعطیل شد.