• جمعه 27 خرداد 1401 - 14:29
  • 145
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

استعفای زاکانی از شهرداری تهران صحت دارد ؟ + جزئیات و واکنش شهرداری

ماجرای استعفای زاکانی از شهرداری تهران  واکنش شهرداری و سخنگوی شورای شهر تهران درباره شایعه رفتن زاکانی به دولت توضیح داد. به گزارش واضح نیوز به نقل از تیتربرتر؛ نماینده مجلس رفتن زاکانی از شهرد
استعفای زاکانی از شهرداری تهران صحت دارد ؟ + جزئیات و واکنش شهرداری

ماجرای استعفای زاکانی از شهرداری تهران  واکنش شهرداری و سخنگوی شورای شهر تهران درباره شایعه رفتن زاکانی به دولت توضیح داد.

به گزارش واضح نیوز به نقل از تیتربرتر؛ نماینده مجلس رفتن زاکانی از شهرداری به دولت را غیر موثق خواند.

ماجرای استعفای زاکانی از شهرداری تهران

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در مورد شایعه رفتن شهردار تهران به دولت واکنش نشان داد و در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: « شهردار تهران و همکاران زحمت‌کش وی بی‌وقفه مشغول خدمت به مردم عزیز تهران هستند. حرف و سخن اخیر درباره رفتن ایشان به دولت شایعه‌ای بیش نیست، شورای اسلامی شهر تهران همواره مطالبه خدمت بهتر به شهروندان را داشته است و از خادمان شهر حمایت می‌کند. »

 میثم مظفر نماینده مردم تهران در شورای شهر درباره شایعه رفتن علیرضا زاکانی شهردار تهران به دولت و حواشی این موضوع در فضای مجازی گفت: این موضوع در حد گمانه زنی سیاسی در شبکه‌های اجتماعی است و هیچ منشأ و منبع موثقی ندارد.

 وی افزود: البته آقای رئیسی در ابتدای دولت به آقای زاکانی برای حضور در دولت پیشنهاد‌هایی داده بودند اما آقای زاکانی برای شهرداری تهران کاندیدا و با رای اعتماد شورا انتخاب شدند.

بیوگرافی علیرضا زاکانی 

علیرضا زاکانی در سال ۱۳۴۴ در تهران متولد شد.علیرضا زاکانی هم‌اکنون رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از ۱ مرداد ۱۳۹۹ است. او نماینده پیشین مردم تهران در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم و همچنین نماینده مردم شهر قم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی است و ریاست کمیسیون ویژه بررسی برجام، نتایج و پیامدهای آن را برعهده داشته‌است.

علیرضا زاکانی از نوجوانی در دفاع مقدس حضور یافت و جانباز پنجاه درصد است. وی سابقه شصت و دو ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها را داراست. وی با پایان جنگ‌ تحمیلی، در سال ۱۳۶۸ ازدواج کرد، وصلتی که حاصل آن سه فرزند می‌باشد.