• چهارشنبه 19 مهر 1402 - 23:48
  • 164
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

استقبال از وزیر خارجه انگلیس در اسرائیل با موشک های مقاومت + فیلم

در ویدیوی منتشر شده که نشان می‌دهد آژیر خطر حمله هوایی در زمان بازدید «جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس از شهر «اوفاکیم» به صدا درآمده و او به پناهگاه گریخته است. واضح نی
استقبال از وزیر خارجه انگلیس در اسرائیل با موشک های مقاومت + فیلم

در ویدیوی منتشر شده که نشان می‌دهد آژیر خطر حمله هوایی در زمان بازدید «جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس از شهر «اوفاکیم» به صدا درآمده و او به پناهگاه گریخته است.

واضح نیوز:  کلورلی که امروز (چهارشنبه) به منظور اعلام حمایت لندن از تل‌آویو به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده بود، در پی شنیده‌شدن آژیر حملات موشکی و راکتی در جنوب فلسطین اشغالی، مجبور شد به پناهگاه برود. 

صبح شنبه حملات سنگین راکتی و موشکی مقاومت، شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را هدف قرار داده و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد. عملیات طوفان الاقصی پس از آن آغاز شد که مسجد الاقصی طی روزهای گذشته با یورش‌های گسترده شهرک‌نشینان تندرو صهیونیست مواجه شد.

فرار وزیر خارجه انگلیس به پناهگاه در پی حمله موشکی مقاومت فلسطین

تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حالی برای پنجمین روز متوالی ادامه دارد که وزارت بهداشت غزه در آخرین به‌روزرسانی خود از آمار قربانیان حملات جاری به نوار غزه از افزایش تعداد شهدا و مجروحان این تجاوزات به بیش از ۱۰۰۰ نفر خبر داد.

از سوی دیگر، رسانه‌های عبری بامداد امروز (چهارشنبه) اعلام کردند که تعداد کشته‌های صهیونیست‌ها از آغاز عملیات به ۱۲۰۰ نفر رسیده است.