تبلیغات بنری
اس یو وی کیا تلوراید عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داد. این انتخاب هر ساله تحت عنوان خودرو سال و براساس انتخاب هیاتی ۸۰ نفره از داوران، خبرنگاران و کارشناسان فعال در حوزه خودروسازی انجام میشود که برای سال ۲۰۲۰ کیا تلوراید موفق شد با پشت‌سر گذاشتن و کنار زدن رقبای قدرتمند خود، عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ میلادی را به خود اختصاص دهد.  این کارشناسان همچنین علاوه‌ بر اختصاص دادن عنوان خودروی سال به کیا تلوراید، ایمنی و نسبت امکانات به قیمت مقرون به صرفه، هزینه نگهداری منطقی و کیفیت…
اس یو وی کیا تلوراید عنوان خودروی سال ۲۰۲۰

اس یو وی کیا تلوراید عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داد.


این انتخاب هر ساله تحت عنوان خودرو سال و براساس انتخاب هیاتی ۸۰ نفره از داوران، خبرنگاران و کارشناسان فعال در حوزه خودروسازی انجام میشود که برای سال ۲۰۲۰ کیا تلوراید موفق شد با پشت‌سر گذاشتن و کنار زدن رقبای قدرتمند خود، عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ میلادی را به خود اختصاص دهد.


 
این کارشناسان همچنین علاوه‌ بر اختصاص دادن عنوان خودروی سال به کیا تلوراید، ایمنی و نسبت امکانات به قیمت مقرون به صرفه، هزینه نگهداری منطقی و کیفیت ساخت و مونتاژ این اس یو وی درشت جثه را نیز مورد ستایش قرار دادند.


 از دیگر خودروهایی که توانستند از رقبای خود سبقت بگیرند و عناوین و جایزه‌های مهمی را به خود اختصاص دهند، می‌توان به پورشه تایکان کیا سول و مزدا ۳ اشاره کرد.پورشه تایکان در بخش خودروهای لوکس و اسپرت که توانست با کسب دو جایزه عنوان برتر را از آن خود کند.


در این میان مزدا ۳ نیز توانست جایزه بهترین طراحی سال ۲۰۲۰را  با توجه به استایل متفاوت و خاص، توجه هوشمندانه به ظرایف طراحی بدنه را به خود اختصاص دهد.