• سه شنبه 18 مهر 1402 - 18:12
  • 81
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

افتخار آفرینی ناهید کیانی با مدال نقره در گرندپری چین + عکس

ناهید کیانی به مدال نقره گرندپری چین رسید نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تکواندوی بانوان ایران با شکست برابر حریف خود از کانادا به مدال نقره رقابت‌های گرندپری چین دست یافت. سومین مرحله از مسابقات گر
افتخار آفرینی ناهید کیانی با مدال نقره در گرندپری چین + عکس

ناهید کیانی به مدال نقره گرندپری چین رسید

نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تکواندوی بانوان ایران با شکست برابر حریف خود از کانادا به مدال نقره رقابت‌های گرندپری چین دست یافت.

سومین مرحله از مسابقات گرندپری در سال 2023 صبح امروز سه شنبه هجدهم مهرماه به میزبانی چین در سالن «شانگسی» شهر تائویان آغاز شد. در روز نخست تیم کشورمان سه نماینده در 58- کیلوگرم آقایان و 57- کیلوگرم بانوان داشت که تنها ناهید کیانی موفق شد به مدال نقره برسد.

در وزن 57- کیلوگرم، ناهید کیانی پس از یک دور استراحت، «فیث دایلون» از آمریکا را 2 بر یک از پیش رو برداشت و سپس  در پیکار با «چیا لینگ لو» دارنده مدال برنز المپیک، دو مدال دو نقره جهان و نقره بازی‌های آسیایی از چین تایپه به روی شیاپ چانگ رفت و 2 بر یک پیروز شد و ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی نشان برنز خود را قطعی کرد.

تکواندو گرندپری چین | ناهید کیانی نقره گرفت

کیانی در این مرحله در پیکار با «تاتیانا مینینا» عنوان‌دار جهان و المپیک از روسیه 2 بر یک به برتری رسید و راهی فینال شد. قهرمان جهان در سال 2023 در مسابقه فینال برابر «اسکالیر پارک» از کانادا 2 بر یک نتیجه را واگذار کرد و نشان نقره را بر گردن آویخت.

در وزن 58- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی  و ابوالفضل دیگر نمایندگان ایران بودند که با واگذاری نتیجه برابر رقبا از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

این مسابقات تا روز پنجشنبه 20 مهرماه در چین ادامه دارد.