تبلیغات بنری
با تصمیم ستاد ملی مقابله با شیوع کرونا در مورد از سرگیری فعالیت اداره‌های دولتی و برخی از واحدهای صنفی بزرگراه‌ها و خیابان‌های پایتخت به شدت شلوغ شده و ازدحام جمعیت در وسائل نقلیه عمومی امکان فاصله‌گذاری فیزیکی را نمی‌دهد.   محسن هاشمی رفسنجانی در حاشیه نشست روز یک‌شنبه ۲۴ فروردین شورای شهر تهران با اشاره به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور دو سوم کارمندان و کارگران در محل کار، نسبت به "شیوع دوباره پاندمی کرونا" ابراز نگرانی کرد.   تصمیم‌های…
انتقاد شورای شهر تهران از تصمیم‌های ستاد مقابله با کرونا

با تصمیم ستاد ملی مقابله با شیوع کرونا در مورد از سرگیری فعالیت اداره‌های دولتی و برخی از واحدهای صنفی بزرگراه‌ها و خیابان‌های پایتخت به شدت شلوغ شده و ازدحام جمعیت در وسائل نقلیه عمومی امکان فاصله‌گذاری فیزیکی را نمی‌دهد.

 

محسن هاشمی رفسنجانی در حاشیه نشست روز یک‌شنبه ۲۴ فروردین شورای شهر تهران با اشاره به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور دو سوم کارمندان و کارگران در محل کار، نسبت به "شیوع دوباره پاندمی کرونا" ابراز نگرانی کرد.

 

تصمیم‌های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد اداره‌های دولتی از روز شنبه به اجرا درآمده و مطابق آن قرار بوده است بسیاری از اصناف نیز از شنبه آینده فعالیت خود را از سر گیرند.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، رئیس شورای شهر تهران می‌گوید به این ترتیب وسائل حمل و نقل عمومی "قطعا" با ازدحام جمعیت روبرو می‌شوند و این در حالی است که "وزارت بهداشت و سازمان‌های بهداشتی، حمل و نقل عمومی را آلوده‌تر از فضاهای دیگر همچون مدارس، دانشگاه‌ها و غیره می‌دانند".