• پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401 - 0:08
  • 261
  • 0 دیدگاه

ایران به کمک مردم افغانستان شتافت

در ادامه کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به مردم افغانستان، محموله جدید کمک‌های بشردوستانه شامل مواد غذایی و دارو به فرودگاه کابل رسید. واضح نیوز: خبرگزاری تسنیم در گزارشی از  ادامه کمک&zw
ایران به کمک مردم افغانستان شتافت

در ادامه کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به مردم افغانستان، محموله جدید کمک‌های بشردوستانه شامل مواد غذایی و دارو به فرودگاه کابل رسید.

واضح نیوز: خبرگزاری تسنیم در گزارشی از  ادامه کمک‌های بشردوستانه ایران به نیازمندان در افغانستان، محموله جدید این کمک‌ها شامل دارو و موادغذایی ساعتی قبل به فرودگاه کابل رسید.

جمهوری اسلامی ایران هفته گذشته نیز براساس اعلام نیاز مقامات محلی در ولایت بلخ 11 تن دارو، مواد غذایی و پوشاک به مزارشریف انتقال داده بود.

به گفته «سید حسن یحیوی» سرکنسول ایران در مزارشریف، این کمک‌ها در اختیار مقامات ولایت بلخ گذاشته شد تا بین خانواده شهدا و مجروحین رویداد تروریستی مزارشریف نیز توزیع شود. همچنین کمک‌هایی به بازماندگان حادثه «مسجد امام صاحب» قندوز نیز اختصاص یافته است.

کمک بشردوستانه ایران به پاکستان

سرکنسولگری ایران در مزارشریف همچنین به خانواده شهدا و مجروحین حوادث تروریستی اخیر در افغانستان نیز مبالغی از کمک‌های نقدی اختصاص داد. تسنیم