• دوشنبه 22 آبان 1402 - 7:02
  • 842
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

بیوگرافی و علت شهادت ستوان ایوب رومیانی آبادان چه بود + عکس

شهادت ستوان دوم ایوب رومیانی مامور پلیس در آبادان در درگیری با قاچاقچیان سوخت  فرمانده انتظامی آبادان از شهادت مامور انتظامی ستوان‌دوم \"ایوب رومیانی\" حین ماموریت بازداشت قاچاقچیان سوخت در ا
بیوگرافی و علت شهادت ستوان ایوب رومیانی آبادان چه بود + عکس

شهادت ستوان دوم ایوب رومیانی مامور پلیس در آبادان در درگیری با قاچاقچیان سوخت 

فرمانده انتظامی آبادان از شهادت مامور انتظامی ستوان‌دوم "ایوب رومیانی" حین ماموریت بازداشت قاچاقچیان سوخت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس: سرهنگ کیومرث کشوری یکشنبه در بیان جزئیات این خبر گفت: ماموران گشت کلانتری 13 حین گشت زنی، یک‌دستگاه نیسان حامل قاچاق سوخت را شناسایی و بلافاصله دستور ایست صادر کردند.

ایوب رومیانی

وی با اشاره به اینکه راننده بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری شد، افزود: حین عملیات تعقیب و گریز راننده خودروی نیسان بدون توجه به اخطارهای پلیس ضربه‌ای به خودروی ماموران وارد و آن را از جاده منحرف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان بیان داشت: در این حادثه ستواندوم ایوب رومیانی و یک نفر سرباز وظیفه مصدوم شدند که بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند .

سرهنگ کشوری با بیان اینکه ستواندوم رومیانی ساعتی پیش به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان آسمانی شد، تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس راننده متواری در مخفیگاهش دستگیر و ضمن اعتراف به بزه انتسابی پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی شد.