• شنبه 04 تیر 1401 - 8:58
  • 185
  • 0 دیدگاه

خبر بازداشت و دستگیری هنجارشکنان پیست اسکی بلوار چمران شیراز + فیلم

بازداشت ۱۰ نفر از خاطیان هنجارشکنی پیست اسکی پارک بواری چمران شیراز  واضح نیوز اجتماعی: فرماندار شیراز از دستگیری تعدادی از عوامل اصلی هنجارشکنی در بلوار شهید چمران شیراز خبر داد. فیلم هنجا
خبر بازداشت و دستگیری هنجارشکنان پیست اسکی بلوار چمران شیراز + فیلم

بازداشت ۱۰ نفر از خاطیان هنجارشکنی پیست اسکی پارک بواری چمران شیراز 

واضح نیوز اجتماعی: فرماندار شیراز از دستگیری تعدادی از عوامل اصلی هنجارشکنی در بلوار شهید چمران شیراز خبر داد.

فیلم هنجاری شکنی دختر و پسران زیر ۱۶ سال پیست اسکی پارک بلوار چمران شیراز

به گزارش واضح نیوز؛ پیاده‌راه‌های سلامت، پاتوق‌هایی که متاسفانه به محلی برای کشف حجاب ، استعمال دخانیات، سگ‌گردانی و دیگر ناهنجاری‌های اجتماعی تبدیل شده و به‌گونه‌ای در محاصره قشری خاص درآمده است که اقشار دیگر جامعه همچون‌کودکان یا افراد مذهبی در آنجا احساس ناامنی می‌کنند.

انتشار گسترده ویدیویی در فضای مجازی مبنی‌بر تجمع چندین جوان و نوجوان که میانگین سنی‌شان ۱۵، ۱۶ سالی بیشتر نیست با وضعی آشفته ما را بر ان وامی‌دارد تا بار دیگر یادآور شویم که آیا مسئولان استان حواسشان به سامان‌دهی مقوله عفاف و حجاب و ناهنجاری‌های اجتماعی هم هست؟

ویدئو یاد شده به دلیل خاص بودنش در سطح گسترده‌ای از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و به دلیل کم سن و سال بودن افراد حاضر در این تجمع، نوع پوشش و هنجارشکنی آن‌ها مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و با واکنش مسئولان استانی نیز مواجه شد.

کشف حجاب جرم آشکار و نیازمند برخورد قانونی است

مدیرکل حوزه اجتماعی و فرهنگی استاندار فارس، این اتفاق ناشایست را محکوم کرد و از برخورد قانونی و سلبی در مقابل بی حجابی در استان خبر داد.

فارس نوشت: حقایقی ضمن تاکید بر اینکه حسب دستور وزیر کشور، قرارگاه عفاف و حجاب یک ماهی است کار خود را با جدیت آغاز کرده، اظهار داشت: بی‌تفاوتی‌های گذشته سبب بروز این بیماری ریشه‌ای در تن جامعه شده است که مداوای آن کار یک روز و دو روز نیست.