بازپخش سریال چار دیواری از شبکه آی فیلم از سه‌ شنبه ۹ آبان ماه ۱۴٠۲

سریال چاردیواری روی آنتن شبکه آیفیلم می رود  شبکه آیفیلم سریال طنز و قدیمی چاردیواری را بازپخش میکند. مجموعه طنز «چار دیواری» به کارگردانی سیروس مقدم از روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه ب
بازپخش سریال چار دیواری از شبکه آی فیلم از سه‌ شنبه ۹ آبان ماه ۱۴٠۲

سریال چاردیواری روی آنتن شبکه آیفیلم می رود 

شبکه آیفیلم سریال طنز و قدیمی چاردیواری را بازپخش میکند. مجموعه طنز «چار دیواری» به کارگردانی سیروس مقدم از روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

خلاصه داستان و بازیگران سریال چاردیواری

در خلاصه داستان این سریال آمده است: “مریم” که برای سفر به خارج از کشور، با ممانعت‌های پدرش مواجه است، به “نادر” پیشنهاد می‌کند تا با هم به طور صوری ازدواج کنند. نادر که در یک آشپزخانه تهیه غذا مشغول به کار است، بدون اطلاع خانواده‌اش با پیشنهاد او موافقت کرده و به کمک دوست صمیمی‌اش “خیری”، تلاش می‌کند تا حقیقت را پنهان نگه‌دارد. بنابراین خانه‌ای کوچک را به عنوان فردی متأهل اجاره کرده، بی‌خبر از آن که دردسرهایش دو چندان می‌شود… .

بازیگران

امیرجعفری، مریم امیرجلالی، سعید آقاخانی، زنده یاد آتیلا پسیانی، بهنوش طباطبایی، جواد عزتی، آزیتا لاچینی و مهران رجبی بازیگران اصلی این سریال هستند.

زمان پخش سریال چاردیواری آی فیلم آبان ۱۴٠۲

 سریال «چاردیواری» از روز سه‌شنبه۹ آبان ماه، هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.